dd Medalistki u Prezydenta
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Medalistki u Prezydenta

› piłka ręczna ponad rok temu    18.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. nadesłane

Prezydent Witold Wróblewski gościł dziś nasze brązowe medalistki Mistrzostw Polski - drużynę szczypiornistek Kram Start Elblag wraz ze sztabem szkoleniowym i prezesem klubu. Spotkanie było okazją do ponownego pogratulowania wywalczonego wczoraj sukcesu oraz wymiany pomeczowych wrażeń.

- „Raz jeszcze chciałbym pogratulować Wam tego brązowego medalu. Cieszę się, że po 17 latach elblążanki znów są na podium. Wasz sukces to kolejny dowód na to, że Elblag sportem stoi. Wczoraj z powodu wcześniej umówionego spotkania mogłem dojechać dopiero na drugą połowę meczu. Kiedy wygrywałyście siedmioma punktami myślałem, że już wszystko przesądzone. Okazało się jednak inaczej. Nie ukrywam, że do ostatnich sekund trzymałyście nas kibiców w napięciu. Jestem pod ogromnym wrażeniem” – podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.

- „Dopóki 60 minut nie minie, to różne rzeczy mogą się zdarzyć. W tym sezonie bywało już tak, że przegrywałyśmy kilkoma punktami, a ostatecznie wygrałyśmy spotkanie. Zdarzało się też, że miałyśmy przewagę, a mecz zakończył się przegraną. Także jesteśmy nieobliczalne” – mówiła rozgrywająca naszej drużyny Sylwia Lisewska.

Od dwóch lat drużynę szczypiornistek Kram Start Elblag prowadzi pochodzący z Gdyni Andrzej Niewrzawa.

- „Elblag jest znany w kraju, ale i w świecie ze sportu i wspaniałych zawodników. Jedną z dyscyplin, która ma bogate tradycje jest piłka ręczna. Mam tę satysfakcję i przyjemność, że mogę je kultywować w naszym mieście. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku” – podkreślał trener, który właśnie dziś obchodzi swoje urodziny.

- „Ten wczorajszy medal to taki prezent urodzinowy, który od Was otrzymałem. Jest to jeden z najlepszych prezentów w moim życiu. Dziś również urodziny obchodzi moja małżonka i to właśnie Jej dedykuję ten medal” – dodał Andrzej Niewrzawa.

Prezes klubu Stanisław Tomczyński podczas spotkania przekazał Prezydentowi okolicznościową koszulkę. Podziękował również za wsparcie udzielane elbląskim szczypiornistkom.

W najbliższą sobotę drużyna Kram Start Elblag w Lublinie zmierzy się w finale Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. Zarówno sztab szkoleniowy, jak i zawodniczki zgodnie twierdzą, że zwycięstwo byłoby wspaniałym ukoronowaniem tego udanego sezonu i że zrobią wszystko, aby wygrać.

- „Trzymam więc kciuki. Wierzę, że ten Puchar przyjedzie do Elbląga” – dodał na zakończenie spotkania Prezydent Witold Wróblewski.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kolo
ponad rok temu 1
Brawo dziewczyny!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.