Meble Wójcik II Elbląg przegrywa z Ostródą

› piłka ręczna ponad rok temu    12.10.2015
komentarzy 2 ocen 4 / 50%

W pierwszym spotkaniu w III lidze Meble Wójcik II Elbląg przegrał na wyjeździe z Orkanem Ostróda. Mimo bardzo ambitnej postawy i w zasadzie wyrównanego poziomu obydwu rywalizujących klubów, gospodarze wykorzystali przewagę własnego boiska. W składzie elblążan wyróżnił się najskuteczniejszy Paweł Grynis jednak to nie wystarczyło do zdobycia punktów.

Orkan che awansować. Dla naszego zespołu to sportowa rywalizację. Gospodarze wzmocnili kadrę wartościowymi zawodnikami jednak i tak mieli kłopot z nieustępliwą postawą Meblarzy. W pierwszej połowie Orkan osiągnął nieznaczną przewagę.W 20 minucie ostródzcy zawodnicy prowadzili 10-6 i wówczas zaatakował zespół trenera Andrzeja Rusznickiego. Do przerwy 12-13 dla Wójcika.

W drugiej części Orkan zdołał odskoczyć na kilka bramek jednak w końcówce znów szansę na korzystniejszy rezultat miał zespół Wójcika. W bramce gospodarzy pokazał się jednak Paweł Jankowski, który powstrzymał Meblarzy w sytuacjach rzutowych. Miejscowi wygrali 30-27 jednak Wójcik zaprezentował niezłą formę. Faworyt musiał się postarać by ograć sympatyków tego sportu, walczących dla sportowych emocji.

Orkan Ostróda - Meble Wójcik II Elbląg 30-27 (12-13)

Meble Wójcik II Elbląg: Adam Kozik, Dawid Smoliński - Grzegorz Sieńkowski 3, Tomasz Esztal 3, Paweł Grynis 11, Krzysztof Koteluk 2, Łukasz Nikoporowicz 2, Robert Długosz, Tomasz Janowicz 5, Michał Grzybek 1