Meblarze wygrywają w lidze

› piłka ręczna ponad rok temu    19.09.2015
komentarzy 1 ocen 4 / 50%

Podopieczni trenera Dariusza Molskiego wygrali na wyjeździe 25-26 z Wolsztyniakiem Wolsztyn. To bardzo ważny triumf dla Wójcika, który chce awansować. Klub dobrze zaczął rywalizację w tych rozgrywkach

Wójcik tym razem wygrał na trudnym terenie z zespołem. Od pierwszych minut trwała wyrównana walka jednak obydwa zespoły dobrze grały w formacji obrony. W następnych akcjach Wójcik zaczął skuteczniej rzucać na bramkę. Mikołaj Kupiec wykorzystał 5 rzutów karnych i nasz zespół objął prowadzenie 7-13. Do przerwy było 9-14 dla Wójcika.

W drugiej części gospodarze odrabiali dystans i w końcówce było nerwowo na boisku. Mimo tego bramkę dającą wygraną rzucił Marcin Szopa. Meblarze okazali się lepszym zespołem. W lidze są jednym z trzech niepokonanych klubów.

Wolsztyniak Wolsztyn - Meble Wójcik Elbląg 25-26 (9-14)

Wolsztyniak Wolsztyn​: Piskorski, Wieczorek - Kuta 6, Pawłowski 4, Szutta 3, Głowacki 3, Kaczmarek 2, Pietruszka 2, Gessner 2, Raczkowiak 2, Wajs 1, Rogoziński, Radny, Chrapa

Meble Wójcik Elbląg: Głębocki, Fiodor - Kupiec 8, Piotr Adamczak 5, Paweł Adamczak 4, Spychalski 3, Szopa 2, Dorsz 1, Olszewski 1, Tórz 1, Netz 1, Malczewski, Gębala, Malandy, Serpina