Meblarze nadal w Pucharze Polski. Zobacz zdjęcia

› piłka nożna ponad rok temu    12.11.2014
Michał Libuda
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
25 zdjęćMeblarze nadal w Pucharze Polski. Zobacz zdjęcia fot. Bartłomiej Ryś

Meble Wójcik Elbląg wygrał 34-28 z MKS Henry Lloyd Brodnica w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski w piłce ręcznej. Jutro losowanie następnej fazy. Najskuteczniejszym graczem gospodarzy był Mateusz Bąkowski.

Trener Dariusz Molski wystawił zmieniony skład, w którym wystąpiło wielu rezerwowych zawodników. To wykorzystywali goście, którzy prowadzili nawet 5-9. Wówczas dla Meblarzy trafiali tylko Maciej Dawidowski, Adam Nowakowski oraz Oskar Serpina. Zaczęliśmy brać się do pracy i zdołaliśmy wyrównać. W 17 minucie pierwsze prowadzenie Wójcika po rzucie Bąkowskiego. Ten zawodnik rzucał w tym starciu efektowne bramki. W bramce znaczną liczbę piłek odbijał Jacek Krawczyk.

W drugiej części obydwa zespoły wykazywały większą skuteczność rzutową. Brodnica w końcówce nie potrafiła zagrozić przeciwnikowi, który zdobywał bramkę za bramką. Meblarze wykorzystywali błędy. Trzeba również powiedzieć, że czerwoną kartkę w 46 minucie otrzymał Damian Spychalski. Następne spotkanie w Pucharze 19 listopada.

Meble Wójcik Elbląg - MKS Henry Lloyd Brodnica 34-28 (15-13)

Meble Wójcik Elbląg: Krawczyk, Fiodor – Olszewski 4, Nowakowski 8, Malczewski, Bąkowski 9, Spychalski 1, Gębala, Szopa, Dawidowski 5, Serpina 5, Adamczak, Malandy 1, Dorsz 1, Kupiec

ilość zdjęć 25 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.