› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Łyżwiarze będą rywalizować w short tracku na lodowisku Helena

› zimowe ponad rok temu    2.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Łyżwiarze będą rywalizować w short tracku na lodowisku Helena

W dniach 2  3 marca 2019 r. (sobota i niedziela) na lodowisku Helena, odbędą się Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w short-tracku. Będzie to piąta i zarazem przedostatnia edycja tego cyklu. Finał zaplanowano na koniec marca w Gdańsku.

Udział w zawodach zapowiedziało około 200 zawodników. Na elbląskim lodowisku Helena, zobaczyć będzie można oprócz gospodarzy (KS Orzeł), łyżwiarzy z klubów takich jak: MKS Olsztyn, MOSiR Giżycko, MOSiR Sanok, Błyskawica Toruń, Juwenia Białystok, Stoczniowiec Gdańsk oraz Politechnika Opole.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Elbląga, gdyż short track to bardzo widowiskowa dyscyplina sportu, której dynamiczność niewątpliwie zainteresuje przybyłych kibiców

– mówi Jan Bazukiewicz, prezes KS Orzeł.

Pierwszego dnia, w sobotę (2 marca), wystartują zawodnicy w kategoriach junior E i D (godz. 9:00) oraz junior C, Men, Ladies (godz. 14:00). Drugiego dnia, w niedzielę (3 marca) zawodnicy ponownie będą ścigać się od godz. 9:00, natomiast zakończenie zawodów zaplanowano na godz. 13:00. Zobaczyć będzie można rywalizację zawodników w wieku od 11 do 15 lat oraz starszych w wieku od 16 do 23 lat. W zależności od kategorii wiekowej biegi zostaną rozegrane na dystansach: 222 m, 333 m, 500 m, 1000 m i 1500 m.

Organizatorem elbląskiej edycji Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w Short Tracku jest PZŁS, KS Orzeł, natomiast współorganizatorem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.