› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Letnie zajęcia Aqua Fitness na Dolince

› wodne ponad rok temu    1.07.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Letnie zajęcia Aqua Fitness na Dolince fot. MOSiR w Elblągu

Już w poniedziałek, 1 lipca, będzie można pójść na pierwsze z cyklu wakacyjnych zajęć fitnessu w wodzie, które organizuje elbląski MOSiR w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”.

Ćwiczenia w wodzie, organizowane w ramach akcji „Aktywuj się z MOSiR-em”, to propozycja, która przed wakacjami cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wprowadza również letnią odsłonę Aqua Fitness. W tym czasie z zajęć skorzystać będzie można Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka”.

Aqua fitness to wspaniała forma treningu w wodzie, mająca na celu wzmocnienie kondycji i wydolności organizmu, a także niezwykle skuteczny i bezpieczny sposób walki z nadwagą. Wyjątkowość tych zajęć polega na poprawie sprawności fizycznej bez nadmiernego obciążania organizmu, gdyż wszystkie ćwiczenia wykonywane są w wodzie. Program dostosowywany jest do możliwości i oczekiwań uczestników.

Aqua Fitness to zajęcia dla osób, które aktywnie spędzają wolny czas, dbając jednocześnie o dobrą kondycję i świetne samopoczucie. Są to ćwiczenia skierowane do każdego, bez względu na wiek czy płeć

– mówi Adam Krause, kierownik CRW „Dolinka”.

Zajęcia będą odbywały się od 1 lipca do 31 sierpnia w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 20.00. Cena pojedynczego wejścia wynosi 20 zł. Można również zakupić karnet na 8 wejść do wykorzystania w ciągu miesiąca, który kosztuje 120 zł. 

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.