› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

La Liga- zakłady bukmacherskie na ligę hiszpańską

9 miesięcy temu    28.02.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
La Liga- zakłady bukmacherskie na ligę hiszpańską

Real Madryt oraz Barcelona to z całą pewnością najbardziej utytułowane oraz najpopularniejsze zespoły w całej La Liga. Zakłady wzajemne dotyczące tejże ligi również znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych przez graczy.

Real Madryt oraz Barcelona to z całą pewnością najbardziej utytułowane oraz najpopularniejsze zespoły w całej La Liga. Zakłady wzajemne dotyczące tejże ligi również znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych przez graczy.

 El Clasico, a więc starcie pomiędzy wymienionymi wyżej drużynami jest oglądane przez miliony ludzi na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż od zarania dziejów pojedynki pomiędzy tymi drużynami budziły wśród kibiców skrajne emocje. Pełno było w nich dramaturgii, pięknych zagrań oraz ostrej gry.

Nie inaczej sprawa ma się z zakładami na ligę hiszpańską. Warto więc wiedzieć, jakie zakłady należy obstawiać, aby być bliżej wygranej.

La Liga- zakłady najchętniej wybierane przez graczy

Jeszcze do niedawna na boiskach La Ligi byliśmy świadkami batalii strzeleckich, w których głównymi aktorami byli Lionel Messi oraz Cristiano Ronaldo. Choć tego drugiego kibice z Półwyspu Iberyskiego nie mają już sposobności oglądać na żywo, to zakłady na króla strzelców ligi nie straciły na popularności.

Z racji tego, iż faworyt takich rankingów jest rzecz jasna tylko jeden, zasadnym jest zainteresować się nad alternatywnymi zakładami. Wśród najbardziej popularnych wymienia się:

  1. Zakłady na zwycięzcę meczu.
  2. Zakłady na liczbę rzutów rożnych.
  3. Zakłady na liczbę bramek.
  4. Zakłady na strzelców goli.

Inaczej niż ma się to w rozgrywkach ligi angielskiej, w La Liga zakłady na liczbę żółtych kartek nie należą do najczęściej wybieranych przez graczy. Ma to pewnie związek z tym, iż w Hiszpanii futbol bardziej opiera się na technice i szybkości, aniżeli na sile.

La Liga zakłady w Betfan

Zakłady na La Ligę, zwaną też Primera Division, to mocny punkt oferty bukmachera Betfan. Na jedno spotkanie dostępnych jest zwykle ponad sto czterdzieści zdarzeń, co plasuje Betfan-a w czołówce legalnych bukmacherów w Polsce.

Warto jednak uważać podczas obstawiania, gdyż wyniki wielu spotkań wypaczane są często przez decyzje arbitrów. Jeśli jednak mamy choć najmniejsze pojęcie o lidze hiszpańskiej, to nie powinniśmy mieć problemów z ograniem bukmachera.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.