› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Kształtuj swoją sylwetkę - postaw na trening barków ze specjalistami

› inne ponad rok temu    19.01.2023
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kształtuj swoją sylwetkę - postaw na trening barków ze specjalistami

Wynikiem skutecznego treningu będzie z jednej strony wyrzeźbiona sylwetka, a z drugiej zdrowe i silne ciało. Sprawdź, jak je budować pod okiem profesjonalistów.

Kontrola nad własnym ciałem w trakcie wykonywanych ćwiczeń jest kluczowa dla unikania kontuzji i skutecznego przeprowadzenia założonych działań. Trening, który angażuje całe ciało warto prowadzić pod okiem specjalisty. 

Kształtuj sylwetkę i buduj mięśnie z profesjonalistami 

Praca z trenerami oznacza nie tylko wykonywanie ćwiczeń zgodnych z techniką, ale również sprawia, że trenujący zyskuje większą motywację. Trening odchudzający od Warsaw Trainer przynosi skutki nawet u tych odbiorców, którzy do tej pory zmagali się z systematycznością ćwiczeń i rozbudzeniem w sobie chęci do działania. Co obejmują oferowane usługi? To przede wszystkim indywidualnie dopasowany trening, który pozwala spalić tkankę tłuszczową, zbudować estetyczną sylwetkę i poprawić swoją kondycję oraz sprawność. Praca z trenerem opiera się również o zasady dietetyki i analizę składu ciała związaną  z poziomem nawodnienia czy podstawową przemianą materii. Trenerzy zwracają również szczególną uwagę na odpowiednią systematyczność proponowanych treningów.  

Połącz skuteczny trening z dopasowaną dietą

Jeśli zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów i wyprofilowaniu sylwetki, ważne jest, aby połączyć ze sobą zadania treningowe z dopasowaną dietą. Korzystając z usług najlepszych specjalistów, możesz liczyć na dedykowany program ćwiczeń, który opierać się będzie o Twoją aktualną masę ciała, docelowo obrany wynik treningowy, Twoje możliwości ruchowe, ale i ograniczenia związane z przebytymi kontuzjami. Możesz mieć pewność, że każdy trening siłowy przygotowany przez specjalistów maksymalnie wykorzysta czas, jaki zechcesz i zdołasz poświęcić na wskazane przez ćwiczenia. 

Wykonuj skuteczne treningi dedykowane poszczególnym partiom ciała

Specjalistyczna wiedza, jaką dysponują trenerzy, sprawia, że mogą dokładnie określić zakres wykonywanych ćwiczeń oraz wskazać konkretnie, które z nich będą odpowiednie dla danych partii ciała. Trening Full body workout opiera się o ćwiczenia ogólnorozwojowe. Dzięki temu w trakcie jednej sesji treningowej możesz wykonywać pracę wszystkich mięśni swojego ciała. W efekcie spalasz tkankę tłuszczową, budujesz masę mięśniową i wzmacniasz siłę oraz kondycję swojego ciała. 

Wykorzystaj maksymalnie wiedzę, jaką posiadają trenerzy. Sprawdź, co możesz zrobić dla swojego ciała i kondycji. Postaw na specjalistyczny trening siłowy pod okiem najlepszych. Zwiększaj zakres ruchu i wytrzymałość mięśni, dzięki przemyślanym treningom. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.