dd Krystian Izert spotkał się z elbląskimi gimnastykami i kajakarzami
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Krystian Izert spotkał się z elbląskimi gimnastykami i kajakarzami

ponad rok temu    21.03.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
1 zdjęćZ elblążanami spotkał się Krystian Izert,Z elblążanami spotkał się Krystian Izert, fot. nadesłana

18 marca z elblążanami spotkał się Krystian Izert – sportowiec i przedsiębiorca, twórca unikatowego systemu fuzji 5 dziedzin sportowych: yogi, polesportu, kalisteniki, street worokoutu i gimnastyki sportowej. Przybył do naszego miasta na zaproszenie właścicieli Flying Devils Pole Dance Studio.

Wizyta w Elblągu pochodzącego ze Śląska sportowca rozpoczęła się w Flying Devils Pole Dance Studio przy ul. Ogólnej, gdzie odbyły się warsztaty gimnastyczne, które sam poprowadził. Stanowiły one doskonałą okazję do zapoznania się z metodyką nauczania podstawowych figur gimnastycznych pomocnych w staniu na rękach, zrobieniu tzw. flagi na drążku pionowym, czy wejść siłowych do różnych figur. W trakcie zajęć na sali, wśród licznie zgromadzonych uczestników, nie brakowało oczywiście uśmiechu oraz zadowolenia, a czasem zdumienia z szybko osiąganych postępów.

Po zajęciach w Flying Devils Krystian Izert spotkał się z kajakarzami na przystani ZKS Olipmii Elbląg przy ul. Radomskiej. Z młodymi zawodnikami poprowadził ćwiczenia gimnastyczne oraz wzmacniające, które są bardzo pomocne w osiągnięciu sukcesu sportowego.

Świetny człowiek, charyzmatyczny. Potrafi przede wszystkim słuchać i analizować. Posiada ogromną wiedzę, doskonale prowadzi zajęcia ze starszymi jak i młodszymi osobami. Dla nas kajakarzy jest to doskonale urozmaicenie w codziennych treningach, tym bardziej, że pogoda nas niestety nie rozpieszcza. Na pewno nie były to ostatnie takie warsztaty, bo już umówiliśmy się na kolejne zajęcia na przełomie kwietnia i maja. Ja oraz Agnieszka możemy się wiele od tego Pana nauczyć

– powiedział trener Załuski.

Z elblążanami na przystani kajakowej przu ul. Radomskiej spotkał się Krystian Izert, fot. nadesłana

Krystian Izert pochodzi z Rudy Śląskiej. Od 5 lat mieszka we Wrocławiu. Jest szkoleniowcem, trenerem i młodym przedsiębiorcą sportowym. Był gościem specjalnym – wraz z Bereniką Nienadowską – w show "Mam talent". Posiada jako jeden z nielicznych osób na świecie miedzynarodowe uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu street workoutu oraz kalisteniki (World Calisthenics and Street Workout Federation Litwa, World Calisthenics Organization USA). Obecnie szkoli się w międzynarodowym systemie gimnastyki GymnasticBodies USA/UK. Aby zdobyć wiedzę w tym zakresie podróżuje po świecie tworząc swój unikatowy system fuzji 5 dziedzin sportowych: yogi, polesportu, kalisteniki, street worokoutu oraz gimnastyki sportowej. Na pytanie co lubi odpowiada: grube kabanosy i piękne kobiety!

 • Z elblążanami na przystani kajakowej przu ul. Radomskiej spotkał się Krystian Izert,
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.