|
5 godzin temu
24.06.2026 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 0 / 0% |
A A A |

Szybkie tempo gry, efektowne akcje i rywalizacja pod gołym niebem – już 24 czerwca boisko na Kalbarze ponownie opanują miłośnicy koszykówki 3×3. W bezpłatnym turnieju mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy, którzy ukończyli 14 lat. Zapisy rozpoczną się o godz. 16:30, a pierwsze mecze ruszą pół godziny później.
Koszykówka 3×3 to jedna z najbardziej widowiskowych odmian tej dyscypliny. Mecze rozgrywane są w szybkim tempie, a każda akcja może przesądzić o końcowym wyniku. Liczą się nie tylko umiejętności techniczne, ale także współpraca, kreatywność oraz szybkie podejmowanie decyzji.
Do turnieju mogą zgłaszać się drużyny składające się maksymalnie z czterech osób – trzech zawodników grających na boisku i jednego rezerwowego. Rozgrywki będą prowadzone zgodnie z zasadami streetballa, opartymi na wzajemnym szacunku i zasadach fair play.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja drużyn odbędzie się w dniu zawodów od godz. 16:30 w biurze zawodów. Pierwsze spotkania zaplanowano na godz. 17:00. Ostateczny system rozgrywek zostanie dostosowany do liczby zgłoszonych zespołów.
Na najlepsze drużyny czekają medale i statuetki. Nie zabraknie także sportowych emocji, które od lat towarzyszą koszykarskim spotkaniom organizowanym na Kalbarze.
Dokumenty do pobrania:
Tekst i fot. MOSiR Elbląg
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |