› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Koszykówka wraca na Kalbar. Już 24 czerwca kolejny turniej 3×3

5 godzin temu    24.06.2026
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koszykówka wraca na Kalbar. Już 24 czerwca kolejny turniej 3×3

Szybkie tempo gry, efektowne akcje i rywalizacja pod gołym niebem – już 24 czerwca boisko na Kalbarze ponownie opanują miłośnicy koszykówki 3×3. W bezpłatnym turnieju mogą wziąć udział wszyscy zawodnicy, którzy ukończyli 14 lat. Zapisy rozpoczną się o godz. 16:30, a pierwsze mecze ruszą pół godziny później.

Koszykówka 3×3 to jedna z najbardziej widowiskowych odmian tej dyscypliny. Mecze rozgrywane są w szybkim tempie, a każda akcja może przesądzić o końcowym wyniku. Liczą się nie tylko umiejętności techniczne, ale także współpraca, kreatywność oraz szybkie podejmowanie decyzji.

Do turnieju mogą zgłaszać się drużyny składające się maksymalnie z czterech osób – trzech zawodników grających na boisku i jednego rezerwowego. Rozgrywki będą prowadzone zgodnie z zasadami streetballa, opartymi na wzajemnym szacunku i zasadach fair play.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja drużyn odbędzie się w dniu zawodów od godz. 16:30 w biurze zawodów. Pierwsze spotkania zaplanowano na godz. 17:00. Ostateczny system rozgrywek zostanie dostosowany do liczby zgłoszonych zespołów.

Na najlepsze drużyny czekają medale i statuetki. Nie zabraknie także sportowych emocji, które od lat towarzyszą koszykarskim spotkaniom organizowanym na Kalbarze.

Dokumenty do pobrania:

  • zgoda rodzica lub opiekuna prawnego (dla osób niepełnoletnich),
  • oświadczenie uczestnika (dla osób pełnoletnich).

Tekst i fot. MOSiR Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.