dd Jutro rusza druga tura sprzedaży biletów na Mundial. Tylko 100 km od Elbląga
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Jutro rusza druga tura sprzedaży biletów na Mundial. Tylko 100 km od Elbląga

› piłka nożna ponad rok temu    15.11.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Jutro rusza druga tura sprzedaży biletów na Mundial. Tylko 100 km od Elbląga fot. PGE Narodowy/Facebook

Jutro (16.11) o godz. 10 czasu moskiewskiego wznowiona zostanie sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Nie trzeba tam jechać wystarczy kliknąć tutaj. Na stadionie w Kaliningradzie rozgrywane będą mecze uczestników grupy "D", "E" i "G".

Pierwsza tura sprzedaży biletów została zakończona. Organizatorzy otrzymali prawie 3,5 miliona zamówień na bilety. Nie wszystkie zostały zrealizowane, a po losowaniu przydzielono 622 tys.117 kart wstępu. Jedno zgłoszenie mogło zawierać wniosek na maksimum 4 bilety, liczba meczów ograniczona do siedmiu. Na stronie FIFA opublikowano szczegóły dotyczące pierwszej tury sprzedaży:

Z łącznej liczby zgłoszeń większość z nich pochodzi z Rosji, a na podstawie wyników losowania  57 procent biletów zostało przydzielonych rosyjskim kibicom.

Bilety przydzielone międzynarodowym fanom stanowią 43 procent całkowitej liczby rozdysponowanych biletów. Amerykańscy, chińscy, niemieccy, brazylijscy, izraelscy, angielscy, fińscy, meksykańscy i francuscy fani plasują się w pierwszej dziesiątce szczęśliców z biletami.

Jutro (16.11) o godz. 10 czasu moskiewskiego wznowiona zostanie sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Nie trzeba tam jechać wystarczy kliknąć tutaj. Tym razem obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Sprzedaż zakończy się 28 listopada. Kibice otrzymają natychmiastowe potwierdzeniem pomyślnego zgłoszenia, oczywiście, gdy jeszcze będą bilety. 

Za najtańszy bilet na mecz fazy grupowej zapłacimy niespełna 390 zł (trybuny za bramką). Kto woli lepsze miejsca miejsca musi zapłacić 610 lub 780 zł. Średnie koszty biletów na spotkania fazy pucharowej wynoszą kolejno 685 zł (1/8 finału), 945 zł (ćwierćfinały) i 1780 zł (półfinały). Oglądanie najważniejszego meczu to wydatek od 1680 zł do 4.000 zł.  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zniesmaczony.
ponad rok temu ocena: 100%  1
"Dziękuję" rządzącym za wstrzymanie małego ruchu granicznego. W związku z tym, niech mi ktoś wytłumaczy, czym się różni Ukraina od Rosji.
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.