› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Juniorki Młodsze Truso w Półfinale Mistrzostw Polski w piłce ręcznej

› piłka ręczna ponad rok temu    23.04.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Juniorki Młodsze Truso w Półfinale Mistrzostw Polski w piłce ręcznej

Przez ćwierćfinały Mistrzostw Polski, które odbywały się w Przemyślu 19-21 kwietnia 2013r szczypiorniak przeszedł jak burza wygrywając wszystkie mecze , chociaż dziewczyny grają młodszym rocznikiem. W czwartek po męczącej podróży zagrały z UKS Olimpia Końskie i od pierwszych minut nie pozwoliły sobie odebrać pola wygrywając 31:18 (14:7) .

W piątek zagrały z MOSiR Bochnia i tutaj naprawdę musiały powalczyć. Mecz ostry i zacięty, posypało się dużo kar z jednej jak i z drugiej strony. Pierwszą połowę nieznacznie prowadziły szczypiornistki z Bochni, ale w drugiej połówce odrobiliśmy straty i zwyciężyliśmy 26:24(12:14).

Po dwóch wygranych mieliśmy zapewniony awans. W ostatnim meczu z gospodarzem UKS SP 14 Przemyśl pierwszą połowę trenerzy Jerzy Ringwelski i Mariusz Iwankowski dali pograć wszystkim dziewczynom i siły się wyrównały . Natomiast w drugiej zagrał już pierwszy skład i szybko odeszły z wynikiem 29:20 (12:11).

Tabela:
1 MKS Truso Elbląg 3 6 86:22
2 MOSiR Bochnia 3 4 90:76
3 UKS Olimpia Końskie 3 2 66:82
4 UKS SP 14 Przemysl 3 0 66:88

Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej odbędzie się w Gnieźnie od 3-5 maja 2013r w Gnieźnie. Jesteśmy w grupie J z MKS MOS Gniezno która zajęła 1 miejsce w grupie C , GUKS Dwójka Łomża drugie miejsce w grupie A, SPR Łukovia Łuków drugie miejsce w grupie B. Czekają nas ciężkie spotkania. Wiedzą o tym trenerzy którzy ze swoimi drużynami juniorek zaszli na sam szczyt i chcą to powtórzyć.

Skład zespołu : Alicja Klarkowska, Magdalena Gnatkowska, Aleksandra Topolska, Karolina Bajraszewska, Dominika Dolegała, Natalia Gorząch, Dominika Hawryszko, Marta Kalinowska, Izabela Kurowska, Natalia Krystowska, Maria Michalska, Paulina Romanowicz, Małgorzata Szatkowska, Karolina Tchórzewska,Wiktoria Żukowska

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.