› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Jesienny turniej squasha za nami

› tenis ponad rok temu    2.12.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Jesienny turniej squasha za nami fot. Fot. Szkoła Tenis & Squash Score

Najlepszym zawodnikiem Jesiennego Turnieju Squasha został Radosław Łuczak, który jednocześnie przewodzi stawce w tegorocznym sezonie ligowym. W finale turnieju, Łuczak po bardzo ciekawym pojedynku pokonał 3:1 Arkadiusz Stępnia.

W Jesiennym Turnieju Squasha organizowanym przez Szkołę Tenis&Squash Score oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udział wzięło 18 uczestników, w tym 5 kobiet. Łącznie rozegrano prawie 50 meczy w których jak zwykle nie zabrakło zdrowej rywalizacji, emocji i dopingu kibiców. Na kortach najlepiej zaprezentował się Radosław Łuczak, który w finale pokonał Arkadiusza Stępnia 3:1. Zwycięzca turnieju w drodze do finału najpierw świetnie poradził sobie w eliminacjach, następnie wygrał 2:1 z Bartoszem Mateusiakiem, a w półfinale okazał się lepszy od Arkadiusza Mateusiaka, zwyciężając 3:1. Na najniższym stopniu podium uplasował się Arkadiusz Mateusiak, który w walce o trzecie miejsce, po zaciętym i bardzo emocjonującym meczu pokonał Marcina Antczaka 3:2.

Podczas turnieju odbyło się także podsumowanie pierwszej części tegorocznego sezonu ligowego. Rozgrywki na pierwszym miejscu ponownie ukończył Radosław Łuczak, drugi był Bartosz Mateusiak, a na najniższym stopniu podium stanął Bartłomiej Wrzosek. Ponadto najaktywniejszym zawodnikiem ligi został Bartosz Mateusiak. Natomiast po trzech kolejkach drugiego cyklu rozgrywek prowadzi Radosław Łuczak, drugi jest Bartłomiej Wrzosek a trzeci Michał Pożarowski - najmłodszy uczestnik ligi.

- Gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych wyników zarówno w jesiennym turnieju jak i rozgrywkach ligowych - mówi Karolina Skorek ze Szkoły Tenis&Squash Score. - Oczywiście zapraszamy chętnych na drugi cykl rozgrywek ligowych w klubie squash Score, które odbywają się w każdą niedziele w godz. 17.00-19.00. Zapisy przyjmowane są pod adresem radek@squash.elblag.pl.

Wyniki rozegranych pojedynków i aktualne tabele ligi squasha dostępne są na stronie www.tenis.elblag.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców w każdą niedziele o godzinie 17.00 na korty squashowe mieszczące się w przy Al. Grunwaldzkiej 135 (hala CS-B).

Tekst: MOSiR

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.