› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Jak wybrać idealny sklep sportowy?

› inne 10 miesięcy temu    17.07.2021
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak wybrać idealny sklep sportowy?

Należy mieć świadomość, że wybór sklepu sportowego jest obecnie zdecydowanie prostszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Wystarczy wiedzieć, jakie kwestie powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Tak naprawdę, w wielu przypadkach dla klientów liczy się to, aby produkty były w jak najniższych cenach, ale niektórzy biorą też pod uwagę, od jakiej kwoty zamówienia zaczyna się darmowa wysyłka, oraz, czy nowy klient może liczyć na jakiekolwiek zniżki. 

Internetowy Sklep sportowy - asortyment

Rekomendowane jest w pierwszej kolejności sprawdzenie, czy w ofercie asortymentowej znajdują się produkty renomowanych producentów. Warto także zweryfikować czy są to najnowsze modele. Świetnym rozwiązaniem będzie sprawdzenie, jak przedstawiają się ceny poszczególnych produktów na tle innych sklepów sportowych. Bardzo często bowiem okazuje się, że jedna firma sprzedaje ten sam model butów w wyższej cenie niż pozostałe sklepy sportowe. Tak samo jest z sprzętem sportowym - należy brać pod uwagę dobrą cenę, ale zestawić ją oczywiście z kosztem przesyłki, gdyż on też zalicza się do ceny.

Sklep internetowy - poziom obsługi klienta

Jest to kolejny bardzo istotny aspekt, który trzeba wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Należy zweryfikować, jakich pracowników zatrudnia dany sklep sportowy. Ich zadaniem jest bowiem pomoc klientom w dokonaniu wyboru.

Osoby zainteresowana zakupem namiotu nie muszą znać sprawdzonych producentów, a także najlepszych produktów. Pracownik sklepu powinien zadać klientowi pytania, które pomogą mu w podjęciu decyzji. Muszą poznać zaplanowany budżet danej osoby na zakup danego produktu i jego oczekiwania.

Warto postawić na sportowy sklep internetowy czy stacjonarny?

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz więcej osób dokonuje zakupów przez internet. Zdecydowanie największym atutem tego rozwiązania jest możliwość zamówienia wybranego przez siebie produktu bez wychodzenia z domu. Ponadto obecnie na dostawę trzeba czekać maksymalnie kilka dni. W przypadku zamówienia z samego rana w tygodniu, można spodziewać się paczki już kolejnego dnia.

Oczywiście w sklepie stacjonarnym można dotknąć hantli, piłki czy plecaka. Należy zaznaczyć, że ceny w sklepach internetowych są od 10 do 20% niższe. Przedsiębiorcy nie muszą bowiem wynajmować lokalu w centrum miasta czy zatrudniać większej liczby pracowników. Zaoszczędzone pieniądze mogą zatem przeznaczyć na obniżenie cen dla swoich klientów.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem sportowym Strefa Sport pod adresem https://strefasport.com/ .

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.