› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Jak grać u bukmachera?

ponad rok temu    17.04.2020
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jak grać u bukmachera?

Sport jako źródło zarobku, bez konieczności bycia aktywnym zawodnikiem? Polskie zakłady bukmacherskie umożliwiają przełożenie wiedzy o różnych dyscyplinach sportowych na zyski związane z wygrywaniem zakładów. Jak to wszystko działa? Co konkretnie trzeba wiedzieć, chcąc wejść w świat bukmacherów, typowania wyników i… wygrywania? Jest kilka tematów, z którymi należy się zapoznać, żeby nie błądzić po omacku po bukmacherskim świecie.

Początki w świecie zakładów bukmacherskich

Zacznijmy od tego, kto może typować wyniki. Odpowiedź jest prosta – każdy, kto ukończył osiemnaście lat. W przypadku osób, które chcą korzystać z usług naziemnych bukmacherów (czyli przysłowiowych “okienek”), sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy udać się do takiego bukmachera, obstawić wybrany przez siebie zakład, zapłacić, a następnie otrzymać odpowiedni kupon. Typując wyniki online, sprawa wygląda bardzo podobnie. Wybieramy bukmachera, z którego usług chcemy korzystać, rejestrujemy się na jego stronie, zasilamy swój wirtualny portfel i możemy przejść do obstawiania zakładów. Jednym z popularnych bukmacherów online, jest PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie. Co ważne, znajduje się on na liście legalnych bukmacherów. Korzystajmy wyłącznie z usług bukmacherów będących w tym spisie. W przeciwnym razie narazimy się na otrzymanie wysokiego mandatu.

Co obstawiać?

Kiedy już wiemy, jakie są zasady działania bukmacherów, warto zainteresować się tym, jakiego typu wydarzenia podlegają możliwości obstawiania wyników. Oczywiście ogromną, od lat niesłabnącą popularnością cieszy się piłka nożna. Zarówno podczas dużych imprez, takich jak choćby nadchodzące Euro 2020, czy też igrzyska olimpijskie, jak i podczas krajowych rozgrywek, np. hiszpańskiej La Ligi lub angielskiej Premier League. Również inne, mniej spektakularne i elitarne mecze dają możliwość typowania wyników. Jednak Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują wiele, wiele więcej.

Choć piłka nożna zdecydowanie cieszy się największą popularnością wśród klientów bukmacherów, to nie jest jedyną obstawianą dyscypliną sportową. Możemy typować również wyniki spotkań drużyn siatkarskich, koszykarzy, hokeistów, a także m.in. wyniki rajdów. Dostępne są nawet zakłady na gry w rzutki, czy rozgrywki rugbystów. Jest w czym wybierać, więc większość fanów rozmaitych dyscyplin sportowych powinna znaleźć swoją niszę. Dzięki temu, będą w stanie połączyć rozrywkę z możliwością wygrania pieniędzy.

Wybór bukmachera i odpowiedzialna gra

Wchodząc w świat bukmacherów, warto porównywać oferty różnych firm. Pozwoli nam to na wybieranie jak najkorzystniejszych ofert. Ponadto, śledźmy również bonusy, oferowane przez bukmacherów. Dodatkowe środki lub freebety będą miłym dodatkiem, który sprawi, że obstawianie zakładów stanie się jeszcze przyjemniejsze. Korzystanie z usług bukmacherów online jest komfortowe, ponieważ od ręki mamy dostęp do statystyk, wyników i przewidywań. Dzięki temu prościej nam będzie typować wyniki poszczególnych spotkań, rozgrywek i rajdów. Świat bukmacherów wciąga i należy mieć tego świadomość. Dlatego, zanim zaczniemy obstawiać, postarajmy się ustalić, jaką ilość środków chcemy inwestować np. w ciągu miesiąca. W przypadku wygranych, będziemy mogli zwiększyć jej ilość. A jeśli nie uda nam się wygrać, nie nadwyrężymy swojego domowego budżetu. Pamiętajmy o zasadach odpowiedzialnej gry.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.