› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

III Turniej o Puchar EMLO!

› piłka nożna ponad rok temu    11.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
III Turniej o Puchar EMLO!  fot. nadesłana

EMLO – Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika jest to amatorska organizacja zajmująca się tworzeniem wydarzeń sportowych. Kolejny turniej, kolejne emocje, mnóstwo walki i presji. Nad naszym wydarzeniem Patronat Honorowy objęli Prezydent Miasta Elbląg Pan Witold Wróblewski, a także Starosta Powiatu Elbląskie Pan Maciej Romanowski.

Za nami losowanie grup turniejowych. 16 zespołów zostało podzielonych na 4 grupy… a przed nami punkt kulminacyjny i czas rozstrzygnięć, w którym wyłonimy nowego mistrza. Już w najbliższy piątek 10 maja pierwszy dzień turnieju. 2 grupy zawalczą o awans do etapu finałowego. O godzinie 15:45 na „orliku” przy ulicy Mickiewicza (Szkoła Podstawowa nr.4) rozpoczęcie rozgrywek. W tym dniu w grupie A zmierzą się: FC Zagacie, Asy, Nożyk Zatorze, a także LUX Team. Zaraz po nich w grupie B walczyć bedą: Orlikowe Grajki, Piwkarze, Recydywy Sportowe oraz Kasztaniaki. Awans do finałów wywalczą sobie drużyny, które zdobędą 1-sze oraz 2-gie miejsce w grupach.

III Turniej o Puchar EMLO -  losowanie grup turniejowych, fot. nadesłana

Drugi dzień rozgrywek odbędzie się 11 maja na „orliku” przy ulicy Wybickiego (Szkoła Podstawowa nr.9). Startujemy już o godzinie 11:30. Zainauguruje grupa C, w której zmierzą się: FC Athletic, Prezes Maj Team, Aduś i przyjaciele wraz z drużyną Szybcy Elbląg. Po nich natomiast ostatnia już grupa eliminacyjna – grupa D. O awans będą walczyć: AC Kępiony, Żółwie Ninja, Nowy Elbląg i PKS Libro.

Dalszy udział w rozgrywkach zapewnią sobie po dwa zespoły z największą ilością punktów w grupie.

Wydawać by się mogło, że to już koniec... Przed nami jeszcze „dzień sądu” – wielki finał III Turnieju o Puchar EMLO. W niedzielę 12 maja o godzinie 10:30 na „orliku” przy ulicy Korczaka (Szkoła Podstawowa nr.11) finałowe 8 drużyn walczyć będzie w 2 grupach o awans do półfinałów. One natomiast planowo startują o godzinie 16:15. Po nich już tylko mecz o 3 miejsce oraz długo wyczekiwany mecz finałowy. O 17:45 walczyć będą już tylko najlepsi. To od nich bowiem zależeć będzie, kto zostanie zwycięzcą.

Czy drużyny Aduś i przyjaciele bądź Prezes Maj Team powtórzą swój wyczyn z poprzednich rozgrywek? Czy po raz kolejny zdobędą mistrzostwo? O tym przekonamy się już w ten weekend!

Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika zaprasza wszystkich sympatyków piłki nożnej, czy też po prostu sportowej rywalizacji do przeżycia z nami tej historycznej chwili i wspierania zawodników.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.