dd II Turniej o Puchar EMLO. 3 dni gry, 3 obiekty, 16 drużyn! Podejmij wyzwanie!
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

II Turniej o Puchar EMLO. 3 dni gry, 3 obiekty, 16 drużyn! Podejmij wyzwanie!

› piłka nożna 6 miesięcy temu    5.09.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
II Turniej o Puchar EMLO. 3 dni gry, 3 obiekty, 16 drużyn! Podejmij wyzwanie!

W dniach 21-23 września 2018 roku – piątek-sobota, odbędzie się II Turniej o Puchar EMLO. Rozgrywki będą odbywały się na obiektach typu „Orlik”.

Inauguracja rozgrywek już 21 września na obiekcie przy ul. Mickiewicza o godzinie 15:45. W tym dniu mecze rozegrają dwie grupy. Kolejnego dnia 22 września na obiekcie przy ul. Wybickiego już o 11:30 pozostałe dwie grupy zmierzą się ze sobą. Finały planowane są na 23 września na obiekcie przy ul. Korczaka od godziny 11:30.

Zapisy do turnieju prowadzimy od 27 sierpnia do 14 września 2018 roku. Druk do pobrania na fanpagu EMLO. O przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Mamy tylko 16 miejsc!

Nasze zaproszenie dedykujemy szczególnie do miejscowej młodzieży. Czeka nas cały dzień gry, piękna sportowa rywalizacja. Jest to idealny czas i miejsce, aby pokazać swoje umiejętności na boisku, a także przyjść kibicować zawodnikom.

Organizatorami są: EMLO – Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika, Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Elblągu oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. Honorowym Patronatem turnieju zgodzili się objąć Dyrektorzy tychże szkół. EMLO jest to amatorska organizacja, która przez ostatnie 3 sezony prowadziła rozgrywki dla młodzieży w postaci ligi. Na jej mecze często przychodziło wielu obserwatorów. Były i rekordy, gdzie ich ilość stworzyła już liczbę trzycyfrową – jest to niemałe osiągnięcie, jak na zwykły mecz ligowy w EMLO. Po pewnych zmianach zorganizowaliśmy I Turniej o Puchar EMLO, który cieszył się sporym zainteresowaniem. Liczba chętnych znacząco przewyższyła nasze oczekiwania, stąd pomysł na coś jeszcze większego i lepszego.

Oficjalnym źródłem informacji jest fanpage EMLO. Kontakt możliwy również przez fanpage bądź nr. Tel.: 509895646

Link do fanpaga: https://www.facebook.com/emloliga

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.