› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Halowy turniej piłkarski MOSiR

3 miesiące temu    24.02.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Halowy turniej piłkarski MOSiR fot. Nadesłane

Warto rozpocząć piłkarską wiosnę z MOSiR-em. Na zewnątrz jeszcze jest chłodno, ale w Hali Sportowo-Widowiskowej będzie gorąco, a to za sprawą amatorskiego turnieju halowego, który rozegramy 12 marca (niedziela). Zbierz drużynę i wyślij zgłoszenie. Do wygrania medale i puchary, a liczba miejsc ograniczona.

Turnieje halowe cieszą się dużą popularnością. Piłka nożna w tej odmianie zyskuje coraz więcej sympatyków, także w Elblągu. Oprócz tego dostarcza mnóstwa emocji i jest bardzo widowiskowa. Zachęcamy więc wszystkich fanów halowego grania do wzięcia udziału w naszym amatorskim turnieju. Ruszamy w niedzielę, 12 marca, o godzinie 10:00, w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu.

W turnieju może wziąć udział od 6 do 8 zespołów. W przypadku 6 drużyn rozgrywki przeprowadzone będą systemem „każdy z każdym”. W przypadku 7 lub 8 – rywalizacja odbędzie się w dwóch grupach, po których odbędzie się faza pucharowa, mecz o trzecie miejsce i finał. W każdej ekipie możne znajdować się nie więcej niż 10 zawodników.

Gramy w oparciu o zasady piłki halowej, aczkolwiek nie będzie wielu typowych dla futsalu elementów, jak zatrzymywanie czasu w trakcie całego spotkania czy akumulowanych fauli. Mecze będą trwały dwa razy po 6 minut. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy od 15 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna). Aby zarejestrować drużynę należy wypełnić zgłoszenie, za pomocą formularza Google i opłacić wpisowe, w kwocie 150 zł za zespół.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 marca (lub do osiągnięcia limitu chętnych). Spotkania prowadzone przez dwóch sędziów będą odbywały się na boisku do piłki ręcznej.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.