› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Grudniowe biegi na orientację

5 miesięcy temu    14.12.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Grudniowe biegi na orientację fot. MOSIR Elbląg

Zakończyła się III runda XIII edycji Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Uczestnicy biegów rywalizowali na terenie parku Kajki. Każda kategoria wiekowa miała swoją trasę do pokonania i w zależności od wieku oraz ilości punktów liczyła od 1200 m do 2200 m.

Zawodnicy startowali zgodnie z przepisami Polskiego Związku Orientacji Sportowej. Start odbywał się co 3 minuty w danej kategorii wiekowej, a limit czasu wynosił 60 minut. Biuro zawodów mieściło przy wejściu do parku od ulicy Kajki. W zawodach udział wzięło 8 rodzin i 11 biegaczy indywidualnych, w tym 3 kobiety.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wśród wszystkich uczestników przyznano nagrody rzeczowe ufundowane przez Janinę Banach.

Kolejna, czwarta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację zostanie rozegrana 8 stycznia 2022 r. Start planowany jest na godzinę 10.00, a miejsce zawodów będzie podane na tydzień przed biegami.

Zgłoszenia do zawodów zawierające: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu i szkoły, należy przesłać najpóźniej na trzy dni przed zawodami na adres bieginaorientacje@mosir.elblag.eu lub nr tel. kom. 662-290-857. W wyjątkowych przypadkach będzie można zapisać się 15 minut przed startem imprezy w biurze zawodów. Więcej informacji o zawodach, wyniki, klasyfikację generalną oraz zdjęcia można znaleźć na stronie internetowej MOSiR-u w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.