› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Grają o piłkarskie medale

ponad rok temu    11.05.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Grają o piłkarskie medale fot. Nadesłane

Piłkarska Elbląska Liga Amatorów HYDROBUD, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, zakończyła sezon zasadniczy. Teraz rozpoczyna się druga faza rozgrywek, która zdecyduje o podziale trofeów.

Na pierwszym miejscu znajduje się ekipa Metrotestu. Obrońcy tytułu zdobyli 39 punktów w 16 spotkaniach. Wraz z zespołem AS TRANS zdobyli najwięcej bramek, bo trafiali między słupki aż 73 razy. Natomiast wraz z IWO SKRAW TEAM mieli najbardziej szczelną obronę, bo dali się rywalom zaskoczyć tylko 29 razy. W drugiej fazie rozgrywek nastąpił podział na dwie grupy.

Grupa A to 5 najlepszych ekip, grupa B to pozostałe 4 drużyny. W grupie mistrzowskiej za plecami lidera jest IWO SKRAW TEAM, które zdobyło 35 punktów. IWO w bezpośrednim pojedynku było lepsze, ale to Metrotest wykazał się skuteczniejszą postawą w innych starciach. Na trzeciej pozycji znajdują się Elektrycy, ze zdobyczą 29 punktów. Na czwartej AS TRANS, które wywalczyło ich 27.

Na 5 pozycji uplasowali się zawodnicy PUB Sąsiedzi, z dorobkiem 23. W grupie B powalczą Baltic Sun Jankowiak, Stokrotki, El-Skład i ML Polyolefins. Szczegóły rozgrywek dostępne są tutaj. Sponsorem rozgrywek jest firma HYDROBUD Deweloper.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.