› inne ponad rok temu    16.09.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
20 zdjęćGmina Markusy zgarnęła pulę strażackich nagród (+zdjęcia) fot. OSP Krzewsk/Facebook

Podczas zawodów sportowo-pożarniczych powiatu elbląskiego zwyciężyła Ochotnicza Straż Pożarna Markusy, drugie miejsce zajęło OSP Krzewsk, a trzecie OSP Gronowo Elbląskie. W kategorii kobiet zwyciężyły dziewczyny z OSP Zwierzno.

W sobotę (14.09) na boisku w Markusach rywalizowali strażacy ochotnicy z powiatu elbląskiego. Tytułu z poprzedniego roku broniło OSP w Krzewsku.

Presja była więc ogromna. Nasza reprezentacja udowodniła, że treningi nie poszły na marne, zaś presja to dla nich chleb powszedni

- napisali na Facebooku strażacy z Krzewska. Tytuł mistrzowski zabrali im sprzed nosa strażacy OSP Markusy i ochotnicy z Krzewska (gm. Markusy) zajęli drugie miejsce.

W kategorii kobiet zwyciężyły dziewczyny z OSP Zwierzno (gm. Markusy).

Tak żartobliwie komentowali wyniki druhowie z Krzewska:

Można śmiało powiedzieć, że jeśli chodzi o miejsca na podium nasza gmina (Markusy – red.) nie była zbyt gościnna.

Po zakończeniu zawodów rozpoczęły się gminne dożynki Gminy Markusy, gdzie również pojawiła się reprezentacja OSP Krzewsk - wraz ze sztandarem.

W niedzielę (15.09) strażak z OSP Krzewsk - Mateusz Kapszewicz w Mistrzostwach Polski FCC w kategorii sztafet zajął drugie miejsce, zaś w tandemie trzecie.

• Gmina Markusy zgarnęła pulę strażackich nagród (+zdjęcia)
ilość zdjęć 20 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.