dd Gimnazjum nr 3 i II LO w Elblągu zapraszają miłośników siatkówki!
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Gimnazjum nr 3 i II LO w Elblągu zapraszają miłośników siatkówki!

› siatkówka ponad rok temu    7.05.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 11 ocen 8 / 63%
A A A
Gimnazjum nr 3 i II LO w Elblągu zapraszają miłośników siatkówki!

Projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych jest największym w polskim sporcie projektem szkolenia młodzieży realizowanym przez Polski Związek Piłki Siatkowej na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jesteśmy beneficjentem tego projektu od roku 2012 r. i kontynuujemy szkolenie w roku 2013/2014.

Uczymy gry w piłkę siatkową dziewczęta z gimnazjum oraz liceum. Uczennice objęte szkoleniem siatkarskim uczestniczą w rozgrywkach regionalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich oraz w turniejach talentów i wakacyjnych Kampach. Największym naszym sukcesem jest trzykrotne zdobycie przez uczennice II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych oraz zakwalifikowanie się dziewcząt do finału wojewódzkiego szkół gimnazjalnych w roku 2012/2013. Dodatkowo wiele zawodniczek zostało powołanych do kadry wojewódzkiej S.O.S.

Klasy sportowe objęte programem ministerialnym S.O.S prowadzą trenerzy i instruktorzy z zakresu piłki siatkowej. Nasza szkoła otrzymała funkcjonalne pomoce treningowe oraz sprzęt audiowizualny o wartości 50.000 zł. Ćwicząca młodzież znajduje się pod opieką współpracujących fizjoterapeutów i lekarzy.

Stawiamy na łączenie nauki ze sportem, dlatego podstawowym kryterium rekrutacyjnym pozostają wysokie wyniki w nauce oraz ogólna sprawność ruchowa. Lubisz siatkówkę, chciałabyś połączyć naukę ze szkoleniem w Twojej ulubionej dyscyplinie sportu – wybierz Gimnazjum nr 3 i II Liceum Ogólnokształcące przy ul. Królewieckiej 42, w której realizowany jest projekt Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Zapraszamy na lekcję otwartą 20 maja 2013 r. o godz. 17.00 w sali Gimnazjum nr 9 przy ul. Browarnej 1.

Nie zmarnuj tej szansy, nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie

Szczegółowe informacje można uzyskać u Wojciecha Samulewskiego pod numerem telefonu: 785 463 634 oraz Reginy Jurczak 506 023 603 lub w sekretariacie szkoły.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (11)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obserwator
ponad rok temu 11
No właśnie...Gimnazjum 3 wiele lat.trenują..Gimnazjum nr9 zaczyna.....hm...dziwne...a w ogóle to rozmowa jest o tym kto ile ćwiczył i kiedy? Zwolennicy i pracownicy Gimnazjum nr3 widzę wykorzystują dyskusję do wymieniania swoich sukcesów , zbaczając mocno z tematu..i oczywiscie reklamujac sie znowu niechcący...Oh ta przewrotność!! To nie ta strona i nie ta dyskysja! Czy ktos ujmuje sukcesów Gimnazjum nr 3?! Przeciez wszyscy wiemy jakie WSPANIAŁE jest Gimnazjum nr 3!... Polecam wrócic do poczatku rozmowy i przeczytanie jej ze zrozumieniem ;-)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 12548
ponad rok temu 10
jezuuu ludzie w gimnazjum nr 3 jest klasa sportowa w której są dziewczyny, które trenują siatkówke już od podstawówki i zdobywają np.: mistrz województwa jedna z zawodniczek jest nawet w kadrze polski rocznik 98. inne powołane zostały do kadry SOS : ) to durze sukcesy, z tego co widziłam w gim 9 to jest odbijanie piłki .. to nie prawdziwa siatkówka pzdr < 3
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ania
ponad rok temu 9
przecież gimnazjum 3 ma swoją halę to po co się pcha do innej szkoły???? dziwne to.....
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dentysta
ponad rok temu 8
Niestety nie mam aż tak dobrego źródła i nie wiem czy się ubiegało. Natomiast jeżeli mówimy o najlepszym to chyba wyniki o tym świadczą, że ZSO nr 2 jest najlepsze bo zdobyło "trzykrotne zdobycie przez uczennice II Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych oraz zakwalifikowanie się dziewcząt do finału wojewódzkiego szkół gimnazjalnych w roku 2012/2013". Po drugie właśnie gimnazjum nr 3 zajęcia ma popołudniu to lekcję trwają do 16:15 a ta lekcja jest o 17 ?!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 0%  7
Tak?...Po pierwsze Gimnazjum 9 nie ubiegało sie o SOS, więc Ministerstwo nie wybrało najlepszego, bo nie było żadnej konkurencji tego typu z ich strony . Poza tym hala miejska zbudowana na terenie Gimnazjum nr 9, Gimnazjum ,które wcześniej nie miało praktycznie żadnych warumków do pracy. Teraz zamiast sie cieszyć szczęściem, musi znosić wieczne nieprzyjemności, i zamiast sie rozwijać spokojnie musi walczyć z intruzami. Nikt nie zabrania innym szkołom prowadzić tutaj zajec sportowych po południu. Chyba uczniowie Gimnazjum nr 9 mają prawo do godnego zajmowania miejsca na hali tak długo wyczekiwanej. Teraz to hala miejska?! A gdzie jest w takim razie sala gimnastyczna dla Gimnazjum 9?! . Teraz to juz nic nie mają??? Nawet boisk, na których miescu stanęła ta "wymarzona " hala..........?!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dentysta
ponad rok temu 6
Hala przy ulicy Browarnej jest halą miejską więc nie widzę żadnego problemu aby tam odbywały się zajęcia innej szkoły. Po drugie Siatkarski Ośrodek Szkolny jest projektem ministerialnym realizowanym przez PZPS a oni wiedzą najlepiej komu przyznać SOS.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rubio - rodzic
ponad rok temu ocena: 67%  5
Zastanawiam się jakiż można mieć tupet jako dyrektorka i nie zauważać (chyba, że się to robi całkowicie świadomie), że jest to jawne podkopywanie innej szkoły! Czyżby Gimnazjum nr 3 było aż tak słabą jednostką nauczania lub z tak niedoświadczonym gronem pedagogicznym na czele z dyrekcją, by nie znać podstawowych zasad współpracy? Wiem, że Gimnazjum nr 9 otwiera od września klasy sportowe i bardzo mnie to cieszy, gdyż będą je prowadzić nauczyciele z dobrym doświadczeniem, papierami i wysoką kulturą. Znam ich. Może właśnie dlatego Gimnazjum nr 3 trzęsie portkami i chce wprowadzić taki ferment i walkę albo po prostu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Chociażby dlatego odradzam Gimnazjum nr 3. Pozdrawiam all!
odpowiedz oceń komentarz 2 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wera
ponad rok temu ocena: 100%  4
Od kiedy przejście z Gimnazjum nr 3 na hale do Gim 9 to 150 m?
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ktoś
ponad rok temu ocena: 0%  3
Tylko weźcie pod uwagę, że np chętni z liceum, już by nie mogli tam chodzić (9) i jednocześnie trenować, a tak są w ZSO. Poza tym 150m do przejścia to chyba nie jest jakiś szokujący dystans.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rodzic
ponad rok temu ocena: 75%  2
Z tego co wiem..to właśnie Gimnazjum nr 9( tam gdzie na ich boisku wybudowano halę) otwiera w przyszłym roku szkolnym swoją klasę siatkarską i piłki nożnej . W końcu gdy juz doczekali się swojej obiektu sportowego, pracując uprzednio w bardzo cięzkich warunkach, mogą rozwinąc skrzydła i wykazać sie swoimi kompetencjami , miedzy innymi trenerskimi. . Każda szkoła powinna uczciwie opierać sie na własnych atutach a nie innych szkół. Czyżby Gimnazjum nr 3 obawiało sie braku młodzieży w tym roku tak bardzo , że musi uciekać się do nieuczciwej walki?...
odpowiedz oceń komentarz 3 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nauczyciel
ponad rok temu ocena: 50%  1
Czegoś nie rozumiem. Skoro Gimnazjum nr 3 oraz II LO zaprasza na zajęcia sportowe do...Gimnazjum nr 9 to czyżby sami nie posiadali obiektu do prowadzenia swoich zajęć. Pompatyczne wprowadzenie a potem...nie mamy warunków... :( Nie pierwszy to raz Gimnazja przy ogólniakach "podkradają" uczniów z poza rejonu...
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.