› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
komentowane oceniane czytane

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Garmin Iron Triathlon w Elblągu. Utrudnienia w ruchu

11 miesięcy temu    27.07.2019
Informacja prasowa
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Garmin Iron Triathlon w Elblągu. Utrudnienia w ruchu fot. Marcin Mongiałło (archiwum Elblag.net)

W niedzielę (28 lipca 2019 r.) w godzinach 8:30 – 16:00 zamknięte dla ruchu kołowego będzie Stare Miasto w Elblągu. Nie będzie możliwości wjazdu ani wyjazdu z dzielnicy. W wyżej wymienionych godzinach wyłączone z ruchu będą również ulice – Ofiar Sprawy Elbląskiej, Bożego Ciała, Niska, Browarna oraz zachodnia nitka ul. Robotniczej (od ronda na ul. Teatralnej do ul. Armii Krajowej). W godzinach 8:30-14:30, na czas trwania etapu kolarskiego zamknięte będą następujące ulice: Stawidłowa, Radomska, Most Unii Europejskiej, Mazurska (zachodnia nitka) oraz droga wojewódzka nr 503 na odcinku Elbląg – Kamionek Wielki.

W związku z zamknięciem Starego Miasta mieszkańcy oraz kibice proszeni są o korzystanie z parkingów usytuowanych poza terenem rozgrywania imprezy. Dla zawodników zostanie przygotowany parking na Wyspie Spichrzów.

Podróżujący od strony Gdańska, będą kierowani objazdem przez ul. Nowodworską. Dla kierowców planujących poruszanie się w kierunku Suchacza, Kadyn oraz Tolkmicka przygotowany zostanie objazd przez Łęcze. Mieszkańcy Nowakowa, Batorowa oraz Cieplic proszeni są o poruszanie się w kierunku Elbląga drogą przez Kępe Rybacką, Bielnik Drugi oraz Kazimierzowo.

Ruchem kierować będą funkcjonariusze Policji, przedstawiciele organizatora oraz wolontariusze. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb zabezpieczających trasę.

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do kibicowania zawodnikom startującym w Garmin Iron Triathlon Elbląg. 

Joanna Kownacka, 
PR & Marketing Manager, mobile: +48 793-794-205
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 3
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (4)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Aaa tam cicho być...
11 miesięcy temu ocena: 0%  4
Ja - bardzo dobrze znam plan i topografię tej imprezy. Poniekąd biorę w niej udział... Jeśli będziesz chciał swoją Grażynę zabrać na loda , zawsze możesz dojechać polem do Janowa i dalej do świata... Na tym kończę polemikę z Tobą drogi Ja.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa tam cicho być...
11 miesięcy temu ocena: 0%  3
Ja- paranoją jest to co piszesz. Możecie z tego swojego końca świata dojechać przez most Wyszyńskiego. Zresztą w niedziele są sklepy zamknięte i te kilka godzin możecie siedzieć w chałupach i narzekać na swój los...
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ja
11 miesięcy temu ocena: 100% 2
Więc zapoznaj się proszę z topografią, następnie z planem imprezy , a potem się wypowiedz. Jak na razie wchodzenie z Tobą w jakąkolwiek polemikę nie ma sensu.
~ Ja
11 miesięcy temu ocena: 0%  1
Jedno pytanie. Co z mieszkańcami końca ul. Radomskiej, części Janowa i Bielnika Pierwszego ? Zwracam uwagę, iż tam jest jedyna droga dojazdowa od strony miasta. Rozumiem, że w godzinach 8-14 zostają odcięci od świata ? Czyż to nie zakrawa na paranoje? Nikt o tym nie pomyślał ?
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.