› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Finał siatkarskiej ligi MOSiR

13 dni temu    9.03.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Finał siatkarskiej ligi MOSiR fot. Nadesłane

W sobotę poznamy najlepsze zespoły Awangarda Volley Ligi. Na boisku w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu wystąpi czterech kandydatów do podziału medali amatorskich rozgrywek. Wstęp na mecze jest wolny.

Awangarda Volley Liga to siatkarskie emocje, połączone z dobrą zabawą. W sezonie 2022/2023 w całej kampanii wzięło udział 9 zespołów. Na początek każda ekipa zagrała z każdą jeden pojedynek, co ustaliło tabelę przed fazą pucharową. W niej wystąpiło 8 drużyn, które utworzyły ćwierćfinałowe pary.

Przegrani w 1/4 finału i dziewiąty zespół sezonu zasadniczego, zmierzyli się w grze o miejsca 5-9. Najwyższą możliwą lokatę zajęli siatkarze LOGBAR Elbląg, którzy w bezpośrednim spotkaniu pokonali Sport Spa Team 2:1. Kolejne miejsca wywalczyli Merkury Elbląg, JUST 4 FUN i Okna Tufe. Najciekawiej będzie jednak w meczach finałowych rozgrywek. O trzecie miejsce zmierzą się Major i Przyjaciele oraz SISLEY. Jest to ciekawy zestaw uczestników, bowiem te ekipy w tabeli zasadniczej zajęły odpowiednio 6 i 5 lokatę. To starcie odbędzie się w sobotę, 11 marca, o godzinie 9:00 w HSW przy al. Grunwaldzkiej 135.

Natomiast finał będzie pojedynkiem MAR-El Instalacje Elektryczne z Oldboys TRUSO ZNP. Te ekipy zajęły pierwsze i drugie miejsce w tabeli. Spotkają się więc dwa najlepsze zespoły całych rozgrywek. Początek zawodów o godzinie 11:00. Po zakończeniu gry zostaną wręczone medale i puchary.

Sponsorem rozgrywek jest Studio Łazienkowe Awangarda.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.