dd Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań (+ zdjęcia)
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań (+ zdjęcia)

› piłka nożna 11 miesięcy temu    12.06.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
5 zdjęćFestyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań (+ zdjęcia) fot. nadesłana

W sobotę, 9 czerwca o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 11 wystartował Festyn Rodzinny, którego tematem przewodnim były zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Zaczęła nasza duma – Mażoretki, które swoim występem oczarowały zgromadzoną publiczność i wprowadziły nas w nastrój szalonej zabawy. Później kilka słów od dyrektora szkoły – Pana Bogusława Milusza i już… rozbiegliśmy się po boiskach, aby brać udział w wielu różnorodnych konkurencjach.

Podczas tegorocznego Festynu zabawa odbywała się w ośmiu strefach. Strefa Artysty dała nam możliwość zabawy z masą solną, malowaniem gipsowych figurek, tworzeniem własnych medali oraz puszczaniem wielkich baniek mydlanych. W strefie majsterkowicza mogliśmy sprawdzić swoje zdolności w przybijaniu gwoździ oraz wkręcaniu śrub. Czekały na nas również klocki techniczne oraz zestaw „mały elektryk”. Strefa Urody przywitała nas hasłem „sprawa to nie byle jaka – przebierz Polkę lub Polaka”, gdzie mogliśmy poddać się metamorfozie. W Strefie Kibica sprawdzaliśmy siłę naszych gardeł przed kibicowaniem na decybelomierzu, mieliśmy również okazję do sprawdzenia wiedzy o polskiej kadrze –dopasowywaliśmy zdjęcia piłkarzy do ich pozycji w kadrze. Aby chwilę odpocząć mogliśmy udać się do Strefy Czytelnika, dzięki której mogliśmy zasiąść w wygodnym fotelu umieszczonym w cieniu i zatopić się w lekturze. Odpoczynek dawała nam również Strefa Relaksu. Oprócz wielkoformatowych gier planszowych relaks dawały nas leżaki ułożone w cieniu oraz koce rozłożone na plaży. Strefa Sportu składała się z kilkunastu różnych konkurencji sportowo-sprawnościowych z piłką. Nie zabrakło również Strefy Łasucha z przeróżnymi, pysznymi przekąskami, dzięki którymi mogliśmy doładować energię przed kolejnymi konkurencjami.

W trakcie festynu odbyły się Mistrzostwa Szkoły w żonglerce piłką. Do rywalizacji zgłosiło się 31 uczestników. Każdy miał na piłkę inny sposób – niektórzy odbijali ją główką, inni robili naprawdę niezłe show. Bezkonkurencyjna okazała się jednak Julia Markowska z klasy 7c, która odbiła piłkę aż 163 razy ! Tuż za nią znalazł się Dawid Klemens, również z klasy 7c – 137 odbić. Podium zamknął rodzic, pan Tomasz Magoń – 53 odbicia.

Zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach podczas całego festynu wywalczyła klasa IV b, drugie miejsce przypadło klasie II a, a podium zamknęła klasa IV d. Całą zabawę zakończyliśmy wspólną akcją „Balon do nieba”. Już nie możemy doczekać się kolejnego festynu!

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11

 • Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań
 • Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań
 • Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań
 • Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań
 • Festyn Rodzinny w SP 11 w klimacie piłkarskich zmagań
ilość zdjęć 5 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.