› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Ferie z MOSiR-em na sportowo

› zimowe ponad rok temu    18.01.2020
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Ferie z MOSiR-em na sportowo

Wszyscy młodzi mieszkańcy Elbląga wypatrują już z niecierpliwością rozpoczęcia ferii zimowych, które w naszym województwie potrwają od 20 do 31 stycznia. I właśnie na te wolne dni Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć oraz atrakcji sportowych.

W przygotowanym na tegoroczne ferie programie MOSiR oferuje dzieciom udział w wielu zajęciach sportowo-rekreacyjnych, które będą odbywały się w Hali Sportowo-Widowiskowej, na lodowisku Helena, torze łyżwiarskim Kalbar i w Krytej Pływalni. Każdy, kto czas wolny od zajęć szkolnych spędzi w mieście, zapewne znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Zależy nam na zachęceniu dzieci do aktywnego spędzania czasu podczas ferii, a po raz kolejny naszym hasłem przewodnim jest: „Ferie na sportowo – bezpiecznie i zdrowo”. Stworzyliśmy program zajęć z wykorzystaniem możliwości jakie oferują nasze obiekty sportowe

– informuje Krzysztof Fedak, koordynator Działu Organizacji Imprez MOSiR. 

Jak co roku MOSiR zaprasza dzieci i młodzież szkolną na dwutygodniowy bezpłatny cykl zajęć sportowych w HSW przy al. Grunwaldzkiej 135. Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie od godz. 9:00 do 16:00. W czasie zajęć spróbować będzie można swoich sił w piłce nożnej, siatkowej, ręcznej, tenisie stołowym, a także karate, judo i squashu. Natomiast w drugim tygodniu ferii, oprócz zajęć z tenisa stołowego, rozegrane zostaną turnieje piłki nożnej i siatkówki. Po raz drugi w programie ferii znalazły się warsztaty freestyle, podczas których uczestnicy odbędą wyprawę do świata żonglerki piłką.

Kolejnym punktem programu ferii z MOSiR-em będą zajęcia na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej, gdzie w godz. 10.00-11.45 na najmłodszych czekają zajęcia rekreacyjne oraz siatkówka i koszykówka w wodzie. Na krytej pływalni odbędą się także zajęcia ze strzelectwa sportowego – „Szukamy snajpera”.

Bardzo atrakcyjne zajęcia taneczne będą odbywały się w środy i piątki o godz. 11.00 w budynku lodowiska Helena, w sali fitness. Podczas zajęć instruktor wprowadzi dzieci i młodzież w świat Zumby.

Na miłośników sportów zimowych czekają natomiast kryte lodowisko „Helena” oraz tor łyżwiarski „Kalbar”. Z zajęć na lodowisku można skorzystać codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-12.50 oraz 13.00-13.50 - jazda dowolna dla dzieci i młodzieży. Natomiast z toru łyżwiarskiego „Kalbar” korzystać będzie można w godzinach 14.00-15.30. Muzyczne zakończenie odbędzie się na lodowisku Helena w piątek, 31 stycznia, gdzie o godz. 12.00 rozpocznie się półtoragodzinna zabawa przy muzyce.

Szczegółowy program bezpłatnych zajęć organizowanych pod nazwą „Ferie na sportowo -bezpiecznie i zdrowo”, można znaleźć na stronie MOSiR-u w zakładce Ferie z MOSiR-em 2020.

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Albert Pierrepoint
ponad rok temu 1
Ferie w "kerfurze " to podstawa.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.