dd Elblążanin wystąpi na KSW 36 w Zielonej Górze!
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Elblążanin wystąpi na KSW 36 w Zielonej Górze!

› sporty walki ponad rok temu    29.08.2016
Maciej Markowski
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Elblążanin wystąpi na KSW 36 w Zielonej Górze! fot. mymma.pl

To będzie dla naszego fightera, na co dzień mieszkającego w Wielkiej Brytanii, pierwsza walka dla największej europejskiej federacji KSW w Polsce. Wcześniej Leszek Krakowski, bo o nim właśnie mowa, miał okazję wskoczyć do klatki polskiej federacji, ale działo się to na Wyspach. Jego rywalem, w nowej kategorii wagowej, będzie Kleber Koike Erbst.

Podczas 32 Konfrontacji Sztuk Walki - Road To Wembley Leszek Krakowski pokonał bardzo groźnego Andre Winnera jednogłośną decyzją sędziów. Jego bardzo dobra postawa, jak sam przyznawał wtedy, miała mu zapewnić angaż na inne gale, ale już te organizowane w Polsce. Stało się, choć trochę czasu upłynęło. Wcześniej dostał już zaproszenie na galę w Warszawie, ale wykluczyła go z niej kontuzja ręki. Zupełną nowością dla elblążanina będzie także kategoria wagowa, w której wystąpi.

- Dostałem propozycję od organizatorów o przejściu na wagę piórkową. Traktuję to jako wyzwanie, tym bardziej, że mam ku temu predyspozycje i wiem, że mogę w tej wadze wiele osiągnąć - jak tłumaczył w jednym z wywiadów Krakowski.

Leszek Krakowski powalczy w wadze do 66 kilogramów z Japończykiem Kleberem Koike Erbstem (20-4 MMA). Jak do tej pory nasz zawodnik nie zaznał porażki na zawodowych ringach. Jego bilans to 10 zwycięskich pojedynków na 10 walk, w tym pięć po nokautach. Teraz przed nim walka numer 11 wśród doborowego towarzystwa na KSW 36 Zielona Góra.

Na gali wystąpią m.in. Michał Materla, Tomasz Narkun, Mateusz Gamrot, Ariane Lipski, Michał Włodarek, Michał Kita, Katarzyna Lubońska czy Bartłomiej Kruczewski. Gala odbędzie się 1 października 2016 roku w Hali CRS w Zielonej Górze.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

 • 8
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 4
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ tomek
ponad rok temu ocena: 100%  1
przystojniak mmmmm
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.