dd Elbląskie Święto Sportu A.D. 2019 już 21 marca
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Elbląskie Święto Sportu A.D. 2019 już 21 marca

7 miesięcy temu    21.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląskie Święto Sportu A.D. 2019 już 21 marca

Już w najbliższy czwartek – 21 marca o godz. 18.00 w hali sportowo–widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135 odbędzie się Elbląskie Święto Sportu.

Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców na to wydarzenie. Jest to święto ludzi, którzy tworzą sport w naszym mieście. Wezmą w nim udział sportowcy – a mamy ich bardzo wielu w różnych dziedzinach, trenerzy, działacze klubowi i sponsorzy. Zapraszam również rodziny osób uprawiających sport, a także mieszkańców, którzy interesują się sportem - kibiców, czy osoby uprawiające sport amatorski. Niech będzie to nasze wspólne święto, a także okazja do prezentacji elbląskich klubów i ich dokonań

– zachęca Prezydent Witold Wróblewski.

Podczas czwartkowego święta odbędzie się sportowe podsumowanie 2018 roku. Prezydent wręczy również  nagrody i stypendia najlepszym sportowcom. Całość dopełnią występy artystyczne.

Serdecznie zapraszamy!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ plac, ulica, aleja
7 miesięcy temu 2
"Jak należy pisać w zdaniu nazwę AL. Niepodległości, Al. Stanów Zjednoczonych itp. Dużą czy małą literą? Piszemy Al. (wielką literą), jeśli jest to skrót słowa Aleje, oraz al. (małą literą), jeśli jest to skrót słowa aleja. Tak więc Al. Niepodległości to Aleje Niepodległości, natomiast al. Niepodległości to aleja Niepodległości. Mirosław Bańko"
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ plac, ulica, aleja
7 miesięcy temu 1
"Ponieważ nie jestem z Warszawy, mam dylemat: czy jest aleja Niepodległości (al. Niepodległości), czy Aleje Niepodległości (Al. Niepoległości)? I analogicznie: al. Solidarności czy Al. Solidarności? W różnych żródłach różnie jest stosowany zapis skrótów tej samej nazwy własnej - raz małą, raz wielką literą - dlatego trudno się zorientować, co jest co. Proszę o pomoc ekspertów. Jest w Warszawie aleja Niepodległości i aleja Solidarności, więc zgodnie z zasadami ortografii obie nazwy powinny mieć małe a w słowie aleja - inaczej niż Aleje Jerozilimskie. Wiele osób pisze intuicyjnie Aleja Niepodległości, Aleja Solidarności, Aleja Róż - pewnie w przekonaniu, że aleja jest czymś ważniejszym niż ulica i że powinno to znaleźć odzwierciedlenie w ich pisowni. Mirosław Bańko"
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.