› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Elbląska Liga Tańca – najlepsi z najlepszych

› taniec ponad rok temu    9.12.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląska Liga Tańca – najlepsi z najlepszych

W marcu 2019 roku Stowarzyszenie Jantar, z myślą o najmłodszych, utworzyło Elbląską Ligę Tańca, która miała na celu upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci. W projekcie wzięły udział trzy szkoły podstawowe: SP nr 1, SP nr 6, SP nr 19. Efekt tych działań będzie można zobaczyć, już 8 grudnia na hali MOS przy ul. Kościuszki, gdzie odbędzie się turniej Tańca Sportowego.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorska, działająca w Elbląskim Klubie Tańca „Jantar”, poprowadziła bezpłatne zajęcia dla uczniów pierwszych klas szkół podstawowych. W projekcie wzięło udział łącznie 86 dzieci. Zajęcia odbywały się cyklicznie, co tydzień i zostały wpisane w plany lekcji poszczególnych klas. Projekt cieszył się dużą frekwencją. Po wakacyjnej przerwie, już jako drugoklasiści, wrócili oni do rozpoczętego systemu zajęć, które zakładało że podsumowaniem rocznego cyklu nauki będzie start w grudniowym turnieju.

8 grudnia 2019 uczestnicy Elbląskiej Ligii Tańca zaprezentują nabyte umiejętności rodzicom i bliskim podczas zorganizowanych dla nich wewnętrznych zawodów sportowych, które odbędą się na hali MOS przy ul. Kościuszki w Elblągu. Wyłoni on najlepszych tancerzy Elbląskiej Ligi Tańca.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

Elbląska Liga Tańca realizowana była w ramach zadania „Kierunek taniec” – dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg.

Redakcja Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.