Który z projektów przebudowy stadionu byłby najlepszy?

W związku z tym, że prezydent Witold Wróblewski chce omawiać z Olimpią plan remontu stadionu miejskiego, zamierzamy zapytać naszych Czytelników jak wyobrażają sobie rozbudowę obiektu. Trudno powiedzieć jakie środki przeznaczy Miasto na przebudowę jednak analizując politykę oszczędności miejscowego włodarza, to nie będą większe fundusze. Dlatego przygotowaliśmy kilka ewentualnych opcji dostepnych w tekście na ten temat.

Elbląscy łyżwiarze rozpoczęli w niedzielę kolejny sezon

› zimowe ponad rok temu    1.10.2013
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Reprezentacja elbląskiego Orła ( trzynastu łyżwiarzy i łyżwiarek) zakończyła w niedzielę występy w pierwszych zawodach w sezonie 2013/2014 w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych i Pucharze Polski w short – tracku w Sanoku.

W obu sanockich imprezach wzięło udział 177 zawodników z jedenastu klubów z Polski i Słowacji, w których elblążanie wywalczyli 21 medali w tym 6 złotych, 5 srebrnych i 10 brązowych. W czasie Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych na podium stawali:

- Mariola Rybak brązowy medal na dystansie 1000m

Natomiast w drugim dniu zawodów został rozegrany Puchar Polski, w którym prawo startu mieli zawodnicy posiadający minimum II klasę sportową. Tym razem na starcie stanęło 31 zawodniczek i 27 zawodniczek w tym gronie zawodnicy elbląskiego Orła wywalczyli 4 medale w tym 3 złote i 1 brązowy. W Pucharze Polski na podium stanęli Michał Domański i Sebastian Kłosiński.

Tekst: KS Orzeł

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -