› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Elbląg. X Grand Prix ELBLĄGA w Biegu na Orientację. Zgłoszenie do 10.09

› inne ponad rok temu    8.10.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. X Grand Prix ELBLĄGA w Biegu na Orientację. Zgłoszenie do 10.09

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pułku Wsparcia Dowodzenia  wespół  z MOSiR-em zapraszają w dniu 13.10.2018r. /sobota/ na I rundę jubileuszowego bo X Grand Prix ELBLĄGA w Biegu na Orientację.

Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w Bażantarni przy restauracji „MYŚLIWSKA”. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na jesienny, średniodystansowy  bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Do zobaczenia, będą już na pewno przepiękne jesienne liście po których się fantastyczne biega. Start pierwszego zawodnika o 10.00.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR -IDENT.. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Ostatnio odbyły się tutaj Mistrzostwa 16 PDZ oraz Wojska Polskiego w Biegu na Orientację. Wszyscy uczestnicy byli zachwyceni naszą Wysoczyzną. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione.  

Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www: ekogryf.pl. Prosimy aby zgłaszać się 10 października /środa/

Organizatorzy

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.