dd Elbląg. Pani porucznik ze srebrnym medalem
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Elbląg. Pani porucznik ze srebrnym medalem

› lekkoatletyka 3 miesiące temu    13.05.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elbląg. Pani porucznik ze srebrnym medalem  fot. archiwum por. A. Kwestorowskiej

Porucznik Aleksandra Kwestorowska wychowawczyni działu penitencjarnego w Areszcie Śledczym w Elblągu zdobyła srebrny medal w V Mistrzostwach Służby Więziennej na dystansie 10 km. Bieg ten odbył się w ramach XXIX Międzynarodowego Biegu Solidarności w Sztumie.

Podczas tej sportowej rywalizacji po raz kolejny spotkali się funkcjonariusze jednostek penitencjarnych, których łączy pasja do biegania i zdrowego stylu życia.

Zawsze lubiłam sport, a bieganie jest moją pasją od kilku lat, to świetny sposób na zachowanie dobrej kondycji oraz odreagowanie codziennych stresów, bo przecież praca w służbie jest wymagająca, zwłaszcza w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Bieg był fantastyczny, choć oczekiwałam od siebie lepszego czasu. Jestem przekonana, że za rok osiągnę jeszcze lepsze wyniki

- mówi Ola.

Przypomnijmy, że Ola była Mistrzynią Polski Służby Więziennej w XXVI Międzynarodowym Biegu Solidarności w Sztumie. Ma duże osiągniecia sportowe min.: udział w IX Jesiennym Biegu Gburów na 10 km w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie otrzymała tytuł najszybszej nowodworzanki. Uczestniczyła również w Półmaratonie Gdańskim Amber Expo oraz w III Biegu Niepodległości w Elblągu i Białołęckim Biegu Wolności (13 km), w którym zajęła I miejsce w kat. Służby Więziennej oraz III w kat. wiekowej 30-39. Zwieńczeniem ciężkich treningów był udział w 3 Gdańskim Maratonie, który ukończyła z czasem 3h 48 min 58 sec. Zajęła w kat. wiekowej K30, 38 miejsce.

Naszej koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim funkcjonariuszom z elbląskiej Sekcji Biegowej.
 
kpt. Anna Downar

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.