› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Czytelniczka pyta, urzędnicy odpowiadają. Co z halą sportową na Zatorzu?

› inne ponad rok temu    25.08.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 Czytelniczka pyta, urzędnicy odpowiadają. Co z halą sportową na Zatorzu?   fot. archiwum elblag.net

Głosowałam dwa lata temu w Budżecie Obywatelskim, by na Zatorzu powstała hala sportowa. Ciągle są jakieś trudności. Kiedy ona wreszcie powstanie? - pyta nasza Czytelniczka

Na tę halę w 2015 roku głosowało ponad 3 tys. osób. Rok później miasto ogłosiło przetarg dotyczący zaprojektowania i budowy obiektu. Zgłosił się jeden chętny. Swoje usługi wycenił na 1,75 miliona zł. Urzędnicy zaś na 480 tys. zł. Przetarg został unieważniony. 

Wszystko zmieniła reforma oświaty. Gimnazjum nr 7, przy którym miała powstać hala zostało wygaszone. W budynku będzie przedszkole i żłobek. Nie była wyjścia, konieczna była zmiana lokalizacji.

Zadanie polegające na wykonaniu zadaszenia istniejącego boiska wielofunkcyjnego, przy Szkole Podstawowej Nr 14, przy ul. Mielczarskiego, będzie realizowane w trybie „zaprojektuj i wybuduj”. 
Zgodnie z art. 31 ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, w sytuacji, gdy przedmiotem zamówienia publicznego jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych, opisu przedmiotu zamówienia dokonuje się za pomocą programu funkcjonalno-użytkowego. 

Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla przedsięwzięcia pn. „Budowa hali sportowej na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 przy ul. Mielczarskiego 45 na Zatorzu w Elblągu” zostało zlecone i  jest w trakcie realizacji. Zgodnie z umową termin wykonania opracowania  9 września tego roku

- informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.