Concordia przegrywa z Przodkowem, Włoch w składzie

› piłka nożna ponad rok temu    23.02.2015
komentarzy 0 ocen 4 / 100%

Klub z Krakusa przegrał 1-3 z KS Przodkowo w ramach przygotowań do rundy rewanżowej w III lidze. Bramkę dla zespołu trenera Włodzimierza Obrębskiego zdobył w 80 minucie Mariusz Pelc. W składzie gospodarzy wystąpił włoski pomocnik Fofana, który prawdopodobnie wzmocni kadrę Concordii.

Przodkowo było lepszym zespołem i zdobyło bramkę w 39 minucie, kiedy to dośrodkowanie ze skrzydła na bramkę zamienił Jakub Gronowski. W drugiej połowie celne strzały Mateusza Kołodziejskiego, byłego zawodnika Olimpii, oraz Mateusza Frankowskiego. Concordia zdobyła gola w 80 minucie kiedy to zagranie z rzutu wolnego wykorzystał Pelc. Miejscowi zmierzą się jeszcze w trzech sparingach. Przeciwnicy to Motor Lubawa, Wierzyca Pelplin oraz Huragan Morąg.

Concordia Elbląg - KS Przodkowo 1-3 (0-1)

Bramki: Pelc 80' - Gronowski 39', Kołodziejski 59', Frankowski 73'

Concordia Elbląg: Matłoka (65 Keegen) - Szymanowski (46' Pelc), Bogdanowicz (46' Szczepański), Miecznik (46' Tomczuk), Kostek, Lewandowski (46' Fofana), Bukacki (46' Wojciechowski), An, Szmydt, Kawasakyia, Kowalski