› piłka nożna ponad rok temu    4.02.2014
Michał Libuda
komentarzy 4 ocen 8 / 100%
Concordia ograła Płomień Ełk. Zakończenie obozu przygotowawczego fot. Twitter

W ostatnim sparingu podczas obozu przygotowawczego w Olecku zespół Concordii Elbląg wygrał 3-2 z aspirującym do awansu trzecioligowym Płomieniem Ełk. W składzie Elblążan wystąpili Mateusz Bogdanowicz i Szymon Sadowski, którzy jak informowaliśmy niedawno dołączyli do klubu.

Obydwaj dostali szansę od początku spotkania. Zaraz po gwizdku sędziego na listę strzelców wpisał się Kameruńczyk Song. Potem ten zawodnik miał już na koncie dwie bramki. Trafił na 2-0 w 15 minucie. Szanse otrzymał w wyjściowym zestawieniu również Bartosz Firlej, który niedawno występował w Olimpii Elbląg oraz wychowanek tego klubu Patryk Burzyński. Drużyna była oparta na polskich zawodnikach.

W 51 minucie stały fragment dla rywala i gol Łukasza Kuśnierza. Trenerzy Concordii skorzystali z możliwości sprawdzenia graczy i na boisku pojawili się zmiennicy. Rywal występujący w trzeciej lidze zdołał jeszcze doprowadzić do remisu za sprawą Jakuba Ciuńczyka. Trzecią bramkę dla zespołu trenera Jesusa Vicente Gimeneza strzelił wprowadzony na boisko Juanma w 76 minucie. To był trzeci sparing w ramach treningów w Olecku. Wcześniej przegrana z Wigrami Suwałki na Litwie, oraz wygrane z Warmią Grajewo i juniorami Jagiellonii Białystok.

Concordia Elbląg - Płomień Ełk 3-2 (2-0)

Bramki: Song 1., 15., Juanma 76. - Kuśnierz 51, Ciuńczyk 75.

Concordia: Hrynowiecki - Nakatani, Firlej, Sadowski, Bogdanowicz, Burzyński, Lewandowski, Lisiecki, Jastrzębski, Galeniewski, Song, również: Matłoka, Tomczuk, Broniarek, Fujikawa, Juanma, Raul, Gracia, Zapata, Hector

Płomień: Bebłowski - Safaryan, Witkowski, Stankiewicz, Supiński, Mirva, Łochnicki, Dzierbicki, Ciuńczyk, Kuśnierz, Jackiewicz, również: Wesołowski, Bielecki, Domański, Szuliński