Concordia Elbląg wygrywa ze Stomilem. Zobacz bramki

› piłka nożna ponad rok temu    26.04.2014
komentarzy 2 ocen 17 / 88%

Concordia Elbląg występująca w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych wygrała 2-0 ze Stomilem Olsztyn. Była to już czwarta wygrana zawodników trenera Marcina Płuski w tym sezonie. Gospodarze mieli przewagę w tym spotkaniu jednak dopiero w drugiej połowie potrafili z tego skorzystać.

W pierwszej części obydwa zespołu były zbyt przejęte tym spotkaniem. Mało klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Concordia prezentowała swój pomysł na to jak przedostać się przez defensywę rywala w przeciwieństwie do zespołu z Olsztyna. Pozycja w lidze odzwierciedla poczynania gości w tym sezonie.

Zawodnicy Concordii grali trochę niedokładnie. Często w okolicach pola karnego Stomilu wdawali się w drybling. Dużo chaosu w szeregach elblążan. Rywal nie stwarzał praktycznie żadnej okazji. Gospodarze musieli czymś zaskoczyć. To udało się Przemysławowi Duszakowi w 63 minucie. Przed polem karnym przejął piłkę i będąc w trudnej sytuacji, prawie plecami do bramki, zdecydował się na strzał. Piłka przelobowała bramkarza. Stomil próbował odpowiedzieć. W 80 minucie bramkarz gości wbiegł by skorzystać z dośrodkowania z rzutu wolnego. Piłka trafiła do Bartłomieja Lubiejewskiego, który przebiegł przez całe boisko, minął jeszcze obrońcę i zdobył gola. W 80 minucie czerwoną kartkę dostał zawodnik rywala Damian Zacheja

Po spotkaniu trener Stomilu Olsztyn Paweł Alancewicz był zdenerwowany na swoich piłkarzy i demolował drzwi od szatni w klubie.

Concordia Elbląg - Stomil Olsztyn 2-0 (0-0)

Bramki: Duszak 63', Lubiejewski 80'

Czerwona kartki: Zacheja 80' (stomil Olsztyn)

Concordia: Sominka - Niburski, Szczepański, Duszak (80' Mularczyk), Marcinkowski (75' Kiełczyński), Sagan (70' Pelc), Bukacki, Lubiejewski, Maczukin (55' Załucki), Oszejko (41' Weber), Makar (50' Kwiatkowski)

Stomil: Rodak - Mierzejewski, Stankiewicz, Biedrzycki, Janas, Wojciechowski, Cekała, Zacheja, MalickiRosoliński, Rzeźnik, również: Iwaszko, Wiśniewski, Kostrzewa, Narojczyk

ilość zdjęć 20 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.