dd Bezpłatne warsztaty rolkarskie
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Bezpłatne warsztaty rolkarskie

› inne ponad rok temu    13.04.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bezpłatne warsztaty rolkarskie

Błędy w jeździe na rolkach popełniane szczególnie (choć nie tylko) przez osoby stawiające pierwsze kroki w tym sporcie często opóźniają postępy w nauce, utwierdzają złe przyzwyczajenia, a przede wszystkim powodują kontuzje.

Nie musimy przypominać, że jazda na rolkach to jeden z najzdrowszych sportów, który umżliwia przy tym potrzymywanie kontaktów z inymi ludźmi. Możemy znakomicie dotlenić nasz organizm, wzmocnić mięśnie nóg i pośladków, przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, poprawić swoją kondycję i zwiększyć naszą ogólną sprawność ruchową. Nie musimy też dodawać, że Gdańsk jest położony niedaleko Ebląga. To własnie w tym mieście, na terenach wokół Stadionu Energa Gdańsk, 14 kwietnia (w sobotę) rozpoczną się bezpłatne warsztaty rolkarskie. 

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów sportu i rekreacji z uprawnieniami PZSW ze Szkoły Rolkowej Roll4all, którzy aktywnie uprawiają sporty wrotkarskie. 

Dodatkowo, w każdą ostatnią sobotę miesiąca, zamiast warsztatów rolkarskich, organizatorzy zapraszają na zajęcia na nartorolkach prowadzonych przez Pomorskie Towarzystwo Rolskitourowe. Jest to znakomita alternatywa dla rolek, jak również letnia propozycja dla fanów narciarstwa biegowego.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę, aż do 31 października, w godzinach 11.00 - 12.00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a punkt zbiórki znajduje się przy wejściu do Fun Areny w Gdańsku. Organizatorzy podpowiadają, że samochody można zostawiać na parkingu P5.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.