› inne |
ponad rok temu
11.08.2015 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 2 / 100% |
A A A |
Chyba każdy, kto zaczynał swoją przygodę z siatkówką, miał na nogach buty halowe marki Asics. Wśród siatkarzy cenione są one przede wszystkim za trwałość, lekkość, niezawodną wydajność oraz skuteczną amortyzację. W czasie treningów na halach zwracają na siebie szczególną uwagę modele Asics Gel Sensei i Gel Volley Elite.
Sportowcy zaufali modelom Gel Sensei i Gel Volley Elite nie tylko za wykorzystanie do ich produkcji innowacyjnych technologii. Wśród zalet siatkarze wymieniają możliwość idealnego dopasowania kształtu buta do każdej szerokości stopy, anatomii ciała oraz wagi zawodnika.
Modele Asics Gel Sensei 6 i Asics Gel Sensei 5 z Asics Gel Volley Elite 3 i Asics Gel Volley Elite 2 łączy jeden cel: wspierać zawodników i doskonalić każdy ich następny krok. Amortyzujące podeszwy, spersonalizowany kształt górnej części buta, niezawodna wentylacja oraz niska waga to cechy, które znajdziecie w butach Asics Gel Sensei i Gel Volley Elite.
Zarówno Asics Gel Sensei, jak i Gel Volley Elite genialnie wspierają rozbiegi, wybicia i lądowania. Kochają być zaskakiwane nieoczekiwanymi zmianami zwinnych akcji. Za taki stan rzeczy odpowiadają innowacyjne technologie: Dynamic Wrap oraz Wet Grip Rubber.
System Wet Grip Rubber to już klasyka, o której Asics nie zapomina i stosuje ją w każdym kolejnym modelu buta siatkarskiego. Wzmocniona podeszwa zewnętrzna skutecznie wspomaga zawodników w najbardziej dynamicznych akcjach. Natomiast oryginalne rozwiązanie Dynamic Wrap, którego brakuje jedynie w modelu Asics Gel Elite 2, pozwala na odważne ruchy stopy siatkarzy w czasie gwałtownych i zwinnych wybić.
Wszystkie modele Asics mogą się pochwalić rewelacyjną technologią Magic Sole. Niezwykle praktyczny system otworów wentylacyjnych w podeszwie ma za zadanie w maksymalnie szybkim czasie odprowadzić wilgoć i nadmiar ciepła z wnętrza buta.
Za wygodę grania w butach do siatkówki Asics odpowiada technologia Personal Heel Fit. To ona sprawia, że buty idealnie dopasowują się do każdego kształtu stopy, zapewniając długotrwały komfort. Dodatkowo modele Asics Gel Elite 3 oraz Asics Gel Sensei 6 i Asics Gel Sensei 5 wyróżniają się specjalnym sposobem sznurowania Asymmetrical Lacing Design.
Marka Asics stara się w każdym nowym produkcie doskonalić sprawdzone funkcje. Dlatego w porównywaniu modeli znajdziemy więcej podobieństw niż różnic. Jednak słuchając opinii zawodowych siatkarzy o Asics Gel Sensei i Gel Volley Elite, możemy śmiało stwierdzić, że modele stawiają sobie na pierwszym miejscu trochę różne cele.
Asics Gel Sensei 6 i Asics Gel Sensei 5 wybierają najczęściej zawodnicy, którzy nie chcą powrotu do kontuzji i szukają doskonałej stabilizacji. Oprócz zaawansowanych technologii wspierających amortyzację w modelach Asics Gel Sensei 6 i Asics Gel Sensei 5 zastosowano technologię PGuard. System umieszczono w środkowej części buta, aby efektywnie wspierał siatkarzy w momencie obciążenia bocznej części stopy.
Zalety Asics Gel Sensei 6 i Asics Gel Sensei 5:
Wady:
Na Asics Gel Volley Elite 3 i Asics Gel Volley Elite 2 decydują się siatkarze, którzy lubią dominować w czasie gry. Dzięki tym modelom w szybkim czasie poprawiają siłę rozbiegu oraz mocnego wybicia. Tego typu działania są genialnie wspierane przez zastosowanie podwójnej gęstości podeszwy w środkowej części buta. Natomiast Sysytem Forefoot and Rearfoot GEL idealnie sprawdza się jako amortyzacja stopy w chwili jej uderzenia o podłoże oraz w momencie kiedy ciężar ciała przesuwa się na przednią część buta.
Zalety Asics Gel Volley Elite 3 i Asics Gel Volley Elite 2:
Wady:
Zobacz wyjątkowe buty piłkarskie na https://teamsports.pl/.
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |