› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Aquathlon już w niedzielę

3 miesiące temu    26.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Aquathlon już w niedzielę fot. MOSIR Elbląg

Zbliżają się wakacyjne zawody w pływaniu i bieganiu dla dzieci i młodzieży. Zapisz swoją pociechę i kibicuj jej podczas rywalizacji sportowej, która odbędzie się w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. Każdy uczestnik otrzyma medal, a najlepsi w danej kategorii otrzymają pamiątkowe puchary. Udział bezpłatny.

Na linii startu pojawią się zawodniczki i zawodnicy w wieku od 4 do 13 lat, którzy podejmą próbę pokonania różnych dystansów. Najmłodsi przepłyną 1 długość basenu i przebiegną 200 metrów, a najstarsi zawodnicy do przepłynięcia będą mieli 4 długości basenu i 700 metrów biegu. Pływanie odbędzie się na basenie sportowym w CRW Dolinka, a trasa biegu obejmie stadion piłkarski przy ul. Moniuszki 29. Na bocznym parkingu zlokalizowana będzie strefa zmian.

Szczegółowy podział kategorii wiekowych i dystansów: – 4-5 lat – 25m pływania/200m biegu (możliwość płynięcia z rodzicem lub z pomocą przyboru) – 6-7 lat – 25m/300m (możliwość płynięcia z pomocą przyboru) – 8-9 lat – 50m/500m – 10-11 lat – 100m/500m – 12-13 lat – 100m/700m

Warto przypomnieć, że liczba miejsc jest ograniczona – istnieje możliwość zapisania 100 uczestników i liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy kończą się w piątek, 26 sierpnia o godz. 12:00 lub po osiągnięciu limitu 100 miejsc. W wyjątkowych sytuacjach będzie istniała możliwość dopisania dziecka w dniu zawodów. Zawodników na zawody zgłasza rodzic lub opiekun prawny poprzez stronę: aquathlon.elblag.pl.

Organizatorami IV edycji Aquathlonu, w ramach Wakacji z MOSiR-em, są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz szkoła pływania Maluchy Pływają.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.