dd Aktywny weekend w Światowidzie
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Aktywny weekend w Światowidzie

› taniec ponad rok temu    9.10.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Aktywny weekend w Światowidzie

Aktywny weekend w Światowidzie Sport i taniec będą królowały w najbliższy weekend w elbląskim „Światowidzie". W bezpłatnych zajęciach mogą wziąć udział zarówno dzieci, seniorzy, jak i całe rodziny.

Warsztaty dla dzieci i rodziców „Mamo, tato zatańcz ze mną!" rozpoczną w piątek 9 października, o godz. 16.30, aktywny weekend w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. - Będą to zajęcia rytmiczno-taneczne o nieskomplikowanych krokach, by nawet najmłodszym uczestnikom nie sprawiały trudności – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca dyrektora CSE „Światowid". – Najważniejsze przecież w tańcu jest to, by dobrze się bawić. Dlatego w programie znalazły się także warsztaty sumba kids oraz pokazowy turniej dla dzieci.

Przez cały weekend „Światowid" otwiera się na tych, dla których taniec i sport stanowią ważną część życia i na tych, którzy chcieliby się przekonać, jak zacząć przygodę z aktywnością fizyczną. I to w każdym wieku. W sobotnie popołudnie (10 października) zaprasza seniorów 50+. O godzinie 15.00 rozpoczną się dla nich warsztaty gimnastyczno-taneczne, a tuż po nich - zajęcia fitness.

- Do wspólnych ćwiczeń i warsztatów tanecznych będziemy zachęcali także w niedzielę, 11 października, podczas Targów Aktywności Fizycznej, które skierowane są do całych rodzin. W programie znalazły się między innymi: warsztaty jump fitness, fit ball, zumby, pilates oraz pokazy tańca towarzyskiego i gimnastyki artystycznej. Nie zabraknie także konkursów dla osób odwiedzających targi – dodaje Magdalena Czarnocka-Kaptur. Weekendowe zajęcia w CSE „Światowid" odbędą się w sali sportowo-widowiskowej. Na wszystkie pokazy i warsztaty wstęp jest wolny.

Targi Aktywności Fizycznej są częścią projektu „Let's dance together". Projekt realizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach Programu Erasmus+ Sport.

Program:

Piątek 9.10.2015

godz. 16:30 - 17:30 - zajęcia dla dzieci i rodziców „Mamo, tato zatańcz ze mną!"

godz. 17:30 - 18:15 - Sumba kids - zajęcia dla dzieci

godz. 18:30 - 19:15 - Pokazowy turniej tańca dla dzieci

Sobota 10.10.2015 

Otwarte Studia dla seniorów 50+

godz. 15:00 - zajęcia gimnastyczno-taneczne

godz. 16:00 zajęcia fitness

Niedziela 11.10.2015

godz. 11.00 – 14.00 - Targi Aktywności Fizycznej POKAZY, WARSZTATY, KONKURSY

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.