dd Turniej i zawody o puchar komendanta policji rozstrzygnięte
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Turniej i zawody o puchar komendanta policji rozstrzygnięte

10 miesięcy temu    12.07.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP w Braniewie

Z okazji tegorocznego Święta Policji po raz kolejny z inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie zorganizowano turniej piłkarski oraz zawody wędkarskie. Spotkania tego rodzaju są doskonałą okazją do integracji środowiska policyjnego z innymi służbami oraz mieszkańcami.

Tegoroczne obchody Święta Policji w Braniewie odbędą się 18 lipca. To właśnie w tym dniu, podczas uroczystej akademii w Braniewskim Centrum Kultury, Komendant Powiatowy Policji wręczy zwycięzcom puchary.

W sobotę o Puchar Komendanta Powiatowego Policji na stadionie miejskimw Braniewie walczyło 8 drużyn – KPP w Braniewie, KPP w Lidzbarku Warmińskim, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Wojska Polskiego, Zakładu Karnego oraz Krajowej Administracji Skarbowej. Zacięta rywalizacja zakończyła się zwycięstwem Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie. Na drugim miejscu podium natomiast uplasowała się drużyna Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, a tuż za nimi żołnierze z Jednostki Wojskowej 2980. Spośród wszystkich grających w turnieju wyłoniono również najlepszego strzelca, którym został Przemysław Mazurek z WMOSG w Kętrzynie oraz bramkarza, którym został Kamil Owierczuk, również z WMOSG w Kętrzynie.

Niedziela rozpoczęła się pod znakiem ryb. O godz. 6:00 na kanale elektrowni wodnej Pierzchały rozpoczęto zmagania o miano najlepszego. Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie zdobył Piotr Jankiewicz.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.