dd Rozpoczęcie sezonu zimowego na torze Kalbar
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Rozpoczęcie sezonu zimowego na torze Kalbar

5 miesięcy temu    30.11.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rozpoczęcie sezonu zimowego na torze Kalbar fot. MOSiR w Elblągu

Już jutro w sobotę, 1 grudnia, o godz. 10.00, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na otwarcie sezonu zimowego na torze wrotkarsko – łyżwiarskim Kalbar przy ul. Agrykola 8. Pierwszego dnia wejście na ślizgawki będzie bezpłatne.

Zakończył się proces mrożenie toru łyżwiarsko-wrotkarskiego Kalbar. Od najbliższej soboty (1 grudnia) obiekt będzie już dostępny dla mieszkańców. Tygodniowa przerwa w funkcjonowaniu obiektu spowodowana była  koniecznością prowadzenia wzmożonych prac technicznych niezbędnych do właściwego przygotowania toru do sezonu zimowego. 

- Proces przygotowywania toru do sezonu zimowego rozpoczął się tak naprawdę już dużo wcześniej – informuje Marek Kucharczyk, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Korzystaliśmy z doświadczeń innych tego typu obiektów w Polsce, monitorując jak odpowiednio wcześnie rozpocząć mrożenie nawierzchni. Wyniesione doświadczenie przyniosło efekt i elbląski tor jest już przygotowany na przyjęcie pierwszych miłośników łyżwiarstwa.

Jednocześnie MOSiR informuje, że zgodnie z decyzją Prezydenta Elbląga – Witolda Wróblewskiego, w dniu otwarcia sezonu zimowego na torze Kalbar, czyli w sobotę 1 grudnia, wejście na wszystkie ślizgawki będzie darmowe. Miłośników łyżwiarstwa z Elbląga i okolic serdecznie zapraszamy.
MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.