dd Dzień Otwarty w Aeroklubie Elbląskim!
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Dzień Otwarty w Aeroklubie Elbląskim!

ponad rok temu    20.03.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Informujemy, iż w najbliższą sobotę, 25/03/2017 od godziny 12:00 Dzień Otwarty w Aeroklubie Elbląskim! Od tej godziny społeczność Elblążan będzie miała okazję zapoznać się z kulisami funkcjonowania Aeroklubu Elbląskiego, z tematyką prowadzonych szkoleń, ze sprzętem lotniczym.

Tego dnia o godz. 13:00 odbędzie się także konkurs o tematyce ogólnolotniczej, w którym do wygrania będą vouchery na loty zapoznawcze! Oprócz tego prowadzone będą ciekawe wykłady, prelekcje, a przy sprzyjającej pogodzie będzie możliwość wykonania lotów. Zapraszamy każdego, kto na razie w sposób nieśmiały myśli o lataniu lub żywo interesuje się tematyką małego lotnictwa!

Przypominamy, iż rok 2017 jest rokiem jubileuszu istnienia Aeroklubu w Elblągu. Z tego tytułu przygotowujemy wiele ciekawych niespodzianek i wydarzeń, łącznie z podsumowującym obchody rocznicowe Festynem Lotniczo - Rodzinnym! O godz. 14:00 rozpoczyna się spotkanie organizacyjne dla chętnych na szkolenia lotnicze w naszym Aeroklubie w roku 2017.

Cały czas przyjmujemy zapisy na szkolenia szybowcowe, samolotowe czy spadochronowe. Sezon lotniczy rozpocznie się już niebawem. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer: 668 048 683 lub pisząc na: biuro@aeroklubeleblaski.pl

Serdecznie zapraszam, Jacek Sobolewski - Aeroklub Elbląski

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.